reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Opisz coś więcej o sobie..
Zacznę od tego że już mam 2 dzieci (bliźniaki,parka, lat 4). W lutym tego roku zaczęłam starania o 3 dziecko. W maju się udało. Niestety 3 lipca w 8 tygodniu poroniłam. Przyczyna: krwiak który obejmował 1/2 jaja płodowego. W sierpniu wylądowałam w szpitalu z powodu resztek. Podano mi tabletki A*** po których nic nie dało choć lekarz na drugi dzień stwierdzil że wszystko się wyczyściło. Pomimo ciągłego plamienia,krwawienia udałam się do ginekologa który stwierdził że w macicy nadal zalegają resztki. Tak więc we wrześniu zabieg łyżeczkowania 😓. Miesiączkę dostałam 7 listopada i zielone światełko od lekarza 😀
 
Zacznę od tego że już mam 2 dzieci (bliźniaki,parka, lat 4). W lutym tego roku zaczęłam starania o 3 dziecko. W maju się udało. Niestety 3 lipca w 8 tygodniu poroniłam. Przyczyna: krwiak który obejmował 1/2 jaja płodowego. W sierpniu wylądowałam w szpitalu z powodu resztek. Podano mi tabletki A*** po których nic nie dało choć lekarz na drugi dzień stwierdzil że wszystko się wyczyściło. Pomimo ciągłego plamienia,krwawienia udałam się do ginekologa który stwierdził że w macicy nadal zalegają resztki. Tak więc we wrześniu zabieg łyżeczkowania 😓. Miesiączkę dostałam 7 listopada i zielone światełko od lekarza 😀
No to witamy i życzę szybki ⏸️ i spokojnych 9 miesięcy ❤️❤️
 
To Ja też robiłam po 10 ostatnio hormony w tym tsh i ft3 i ft4 ale nie mówiła Pani w diagnostyce że późno. Mówicie że najlepiej robić rano no tsh może później skoczyć, ale chodzi o sam wynik tsh czy również np o ft3 i ft4? Moje tsh wyszło ok bo 1.16 więc jak na godzinę 10 jak była pobierana krew to chyba ok ale ciekawe jak z ft3 i ft4 wtedyZdziwienie ta aplikacja ci pokazuje. Niby jest peak ale po teście tego nie widać. Generalnie znawca nie jestem bo testuje ta aplikacje drugi cykl ale zdecydowanie polecam testy paskowe do niej
mieszkam w Holandii i takowych nie ma. Ale on nie pokazuje peaku z tego co rozumiem tylko ze wzrasta.
Robilam zdjecia tak jak piszesz w dobrym swietle i wyzej lub nizej okienka bo inaczej zawsze pokazywalo 0. Tylko pierwszy wskoczyl.
Coca, czarna mamba niestety mieszkam w Holandii i tu takich nie ma.

Gwizadkowa przy insulino najwazniejsza jest doeta i umiarkowany ruch. Mialam insuline na czczo 12 z kawalkiem i po 7 moesiacach zeszlam do 9 co oznaczalo ze juz jest ok ale to dieta na cale zycie. Na szczescie jest super.
 
mieszkam w Holandii i takowych nie ma. Ale on nie pokazuje peaku z tego co rozumiem tylko ze wzrasta.
Robilam zdjecia tak jak piszesz w dobrym swietle i wyzej lub nizej okienka bo inaczej zawsze pokazywalo 0. Tylko pierwszy wskoczyl.
Coca, czarna mamba niestety mieszkam w Holandii i tu takich nie ma.

Gwizadkowa przy insulino najwazniejsza jest doeta i umiarkowany ruch. Mialam insuline na czczo 12 z kawalkiem i po 7 moesiacach zeszlam do 9 co oznaczalo ze juz jest ok ale to dieta na cale zycie. Na szczescie jest super.
Hm, to moze powinnam zastanowic sie czy brac te leki czy sama dieta podzialac [emoji848] na pewno do nastepnej wizyty pobiore. Poki co mdli mnie od nich i zoladek nieswoj, ale lekarka mnie ostrzegala przed tym.
 
mieszkam w Holandii i takowych nie ma. Ale on nie pokazuje peaku z tego co rozumiem tylko ze wzrasta.
Robilam zdjecia tak jak piszesz w dobrym swietle i wyzej lub nizej okienka bo inaczej zawsze pokazywalo 0. Tylko pierwszy wskoczyl.
Coca, czarna mamba niestety mieszkam w Holandii i tu takich nie ma.

Gwizadkowa przy insulino najwazniejsza jest doeta i umiarkowany ruch. Mialam insuline na czczo 12 z kawalkiem i po 7 moesiacach zeszlam do 9 co oznaczalo ze juz jest ok ale to dieta na cale zycie. Na szczescie jest super.

Apka Ci pokaże peak jak wystąpi [emoji16] gdzieś w internetach tez nie ma?
IMG_3847.png
 
Witam wszystkie grudniowiczki :) Jestem całkiem nowa na forum. Przekopałam się przez wszystkie strony wątku i trzymam się tych pozytywnych postów... My po 3 cyklach starań, dziś w nocy przyszła @ :( Zakupiłam właśnie testy owulacyjne, chociaż cykle mam jak w zegarku 28 dni, ale może coś to pomoże... Mż bardziej się podłamuje niż ja i mówi że pewnie coś jest nie tak, nie zdaje sobie sprawy tak bardzo jak ja że może to potrwać, ja oczywiście też bym już bardzo chciała i co miesiąc miałam nadzieję że się udało... Mam 30 lat i to dopiero pierwsze nasze starania o dziecko. Mam nadzieję testować się 16.12 :)
 
reklama
Witam wszystkie grudniowiczki :) Jestem całkiem nowa na forum. Przekopałam się przez wszystkie strony wątku i trzymam się tych pozytywnych postów... My po 3 cyklach starań, dziś w nocy przyszła @ :( Zakupiłam właśnie testy owulacyjne, chociaż cykle mam jak w zegarku 28 dni, ale może coś to pomoże... Mż bardziej się podłamuje niż ja i mówi że pewnie coś jest nie tak, nie zdaje sobie sprawy tak bardzo jak ja że może to potrwać, ja oczywiście też bym już bardzo chciała i co miesiąc miałam nadzieję że się udało... Mam 30 lat i to dopiero pierwsze nasze starania o dziecko. Mam nadzieję testować się 16.12 :)
Cześć. Już Cie dopisuje do tabelki..
 
Do góry