reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Hejka. Co tu taka cisza? 🙈 mnie powoli nadzieja odpuszcza.. oczywiście już mnie pokusiło zrobić test 11dpo, jak zobaczyłam jak szybko wyszedł pozytyw u jjm86, a owu miałyśmy tak samo. No i oczywiście biel vizira. Przykro mi ;(. Już czuje ze nic z tego nie będzie, bo po chwili zaczęłam czuć delikatnie kłucie w lewym jajniku 🤷🏼‍♀️. No nic zabieraniem się za makowce 🤷🏼‍♀️. A jak samopoczucie u reszty? 🤩

Nie wiem jak wstawiać nicki, żeby były odnośniki. Pomożecie?

jjm86 masz już wynik bety? Katia90, promyczek jak się czujecie?

Życzę wszystkim miłego dnia 😍
U mnie nadal nic, ale nie testuje dzisiaj, jestem w szale świątecznego gotowania :) czekam do jutra i zobaczę, ale w ogole nie mam spiny, chociaż cudowny byłby to prezent...
 
reklama
Hej dziewczyny, niedzielny "pozytywny" test był błędem. Każdy następny jest negatywny. Dziś rano pojawiło się maleńkie plamienie połączone ze śluzem. Nic więcej. Dziś jest 32 dc i 12 dpo. Piersi bolaly, przestały, nudności utrzymywały się 3 dni, przeszły. Może będzie biochemiczna. Odpuszczam, czas zacząć świętować i wejść w nowy rok z nową energią do działania. Wesołych Świąt Wam życzę, zdrowia i cierpliwości do naszych organizmów 😉
 
Hejka. Co tu taka cisza? 🙈 mnie powoli nadzieja odpuszcza.. oczywiście już mnie pokusiło zrobić test 11dpo, jak zobaczyłam jak szybko wyszedł pozytyw u jjm86, a owu miałyśmy tak samo. No i oczywiście biel vizira. Przykro mi ;(. Już czuje ze nic z tego nie będzie, bo po chwili zaczęłam czuć delikatnie kłucie w lewym jajniku 🤷🏼‍♀️. No nic zabieraniem się za makowce 🤷🏼‍♀️. A jak samopoczucie u reszty? 🤩

Nie wiem jak wstawiać nicki, żeby były odnośniki. Pomożecie?

jjm86 masz już wynik bety? Katia90, promyczek jak się czujecie?

Życzę wszystkim miłego dnia 😍
Musisz wstawić @ przed nickiem ;) nie odluszczaj. Nadzieja jest zawsze :) !
 
Hej dziewczyny.
Zaczęłam testować pierwszy cykl i już mam dość.. 😯 testy nie pokrywają się ze śluzem ani ze znanymi wszystkim kalendarzami owulacyjnymi. Czy to możliwe, żebym miała owulacje po 3 dniach śluzu przezroczystego, nieciagnącego + 3 dniach śluzu tzw. jaja kurzego? Nie mam innych objawów, temp. nie mierze. A testy dopiero dzisiaj pokazują słabą kreskę.. cykle zwykle 26-28dniowe.. dzisiaj już 15dc. A śluz przezroczysty już zanika..
 
reklama
Do góry