reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej dziewczynki testowałam dwa dni temu i miałam cień cienia dzisiaj powtórzyłam i już widać ciemniejszą kreske (fotka) ale bola mnie jajniki jak na okres a do okresu jeszcze 3 dni :( czy Wy tez tak mialyscie przy dwoch kreseczkach ?
5A805968-3995-419D-851A-5DCB851EC6DB.jpeg
 
Cześć dziewczyny :) powtórzyłam dzis test , jestem 2 dni przed okresem i otrzymałam dziwny wynik .
Na pink płytkowym 10 od razu pojawiła się blada kreseczka ( raczej jej cień) i jest cały czas , więc z tego samego moczu zrobilam facelle paskowy i nie wyszło nic 😂 mialam w domu tylko te dwa testy. Zrobiłam, bo odwiedzam dzis moich rodziców, a mieszkają 300 km dalej, widzimy się raz na kilka miesięcy i na pewno na stole pojawi się jakoś trunek %.
Nie ufam pinkom, ale robilam ten sam w zeszłym miesiącu i był całkowicie bialy , sama nie wiem co myśleć. Heh a chciałam miec jasna sytuacje , żeby wina z rodzicami się napić 🙄🙄
 
Cześć dziewczyny :) powtórzyłam dzis test , jestem 2 dni przed okresem i otrzymałam dziwny wynik .
Na pink płytkowym 10 od razu pojawiła się blada kreseczka ( raczej jej cień) i jest cały czas , więc z tego samego moczu zrobilam facelle paskowy i nie wyszło nic 😂 mialam w domu tylko te dwa testy. Zrobiłam, bo odwiedzam dzis moich rodziców, a mieszkają 300 km dalej, widzimy się raz na kilka miesięcy i na pewno na stole pojawi się jakoś trunek %.
Nie ufam pinkom, ale robilam ten sam w zeszłym miesiącu i był całkowicie bialy , sama nie wiem co myśleć. Heh a chciałam miec jasna sytuacje , żeby wina z rodzicami się napić 🙄🙄
Obstawiam, że to właśnie błąd pinka, bo one lubią pokazywać bladą kreseczkę i jest to zazwyczaj kreska fabryczna. Ona jest różowa czy szara? Pokaz fotę :)
 
Cześć dziewczyny :) powtórzyłam dzis test , jestem 2 dni przed okresem i otrzymałam dziwny wynik .
Na pink płytkowym 10 od razu pojawiła się blada kreseczka ( raczej jej cień) i jest cały czas , więc z tego samego moczu zrobilam facelle paskowy i nie wyszło nic 😂 mialam w domu tylko te dwa testy. Zrobiłam, bo odwiedzam dzis moich rodziców, a mieszkają 300 km dalej, widzimy się raz na kilka miesięcy i na pewno na stole pojawi się jakoś trunek %.
Nie ufam pinkom, ale robilam ten sam w zeszłym miesiącu i był całkowicie bialy , sama nie wiem co myśleć. Heh a chciałam miec jasna sytuacje , żeby wina z rodzicami się napić 🙄🙄
Mi tylko Pink ostatnio pokazal ciaze. Moze mnie zjadą za to co napiszę ale w tak wczesnej ciazy mozesz spokojnie sie napic alkoholu (wiadomo nie jakies nirwiadomo jakie ilosci). Rzeczy z krwi matki zaczynają przenikać do dziecka dopiero w momencie utworzenia się łożyska. Ja bym się nie przejmował szczególnie, że testy nie są jednoznaczne. Ale sama odwołała tatuaz jak tylko mi cień cienia wyszedł więc pić też bym pewnie nie piła No chyba że 1 kieliszek wina ;).
 
Hej dziewczynki testowałam dwa dni temu i miałam cień cienia dzisiaj powtórzyłam i już widać ciemniejszą kreske (fotka) ale bola mnie jajniki jak na okres a do okresu jeszcze 3 dni :( czy Wy tez tak mialyscie przy dwoch kreseczkach ? Zobacz załącznik 1219079
Piękne 2 kreski. W ciąży boli całe podbrzusze (nie wszystkie tego doświadczają ale duża wiekszosc), wszystko tam się musi porozciagac etc. Tym bólem w ogóle bym się nie przejmował przy tak ładnym teście - szczególnie że beta ewidentnie rośnie. Gratulacje!
 
Hej, hej, spokojnych Świat ❤️
Ja się nie czuje jak na okres, który powinien przyjść jutro... i sama już nie wiem, czekam 🙃 ale gdzieś w środku jeszcze tli mi się nadzieja.
 
@wikoosia piękna kreska! Powiem Ci tak... mnie nic nie boli i bardzo chciałabym czuć ból podbrzusza, żeby wiedzieć, że wszystko się rozwija.

@Katia90 a ja myślę, że coś może być na rzeczy. Jesteś przed terminem miesiączki wiec lampka wina nie zaszkodzi, ale sama musisz zdecydować :) . Gdybym była w Twojej sytuacji juz bym alkoholu nie tknęła ;) dawaj pokaż tego pinka bo skoro część dziewczyn zasiliła kręgi sierpniówek, to my wskoczymy na wrześniówki :p !!!

@promyczek_ mam nadzieję, że się uda :) !!!! ❤
 
reklama
@wikoosia piękna kreska! Powiem Ci tak... mnie nic nie boli i bardzo chciałabym czuć ból podbrzusza, żeby wiedzieć, że wszystko się rozwija.

@Katia90 a ja myślę, że coś może być na rzeczy. Jesteś przed terminem miesiączki wiec lampka wina nie zaszkodzi, ale sama musisz zdecydować :) . Gdybym była w Twojej sytuacji juz bym alkoholu nie tknęła ;) dawaj pokaż tego pinka bo skoro część dziewczyn zasiliła kręgi sierpniówek, to my wskoczymy na wrześniówki :p !!!

@promyczek_ mam nadzieję, że się uda :) !!!! ❤
Dziękuje ❤️ Obstawiam, że nadzieja mydli mi głowę i rano trafie do krainy rozczarowania 😂

a Ty jak się czujesz? ❤️
 
Do góry