reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny, ja nadal czekam na wyniki... myślę, że coś się zapchało w laboratorium... ale chyba się udało. Bobo z rana mial czułość 25. Nie wytrzymałam i przed chwilą zrobilam o czułości 10 (wieczorem :D ) no i zobaczcie :)
 

Załączniki

  • 20201222_210131.jpg
    20201222_210131.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 127
  • 20201222_210401.jpg
    20201222_210401.jpg
    233,9 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Dziewczyny, ja nadal czekam na wyniki... myślę, że coś się zapchało w laboratorium... ale chyba się udało. Bobo z rana mial czułość 25. Nie wytrzymałam i przed chwilą zrobilam o czułości 10 (wieczorem :D ) no i zobaczcie :)
Czekam cały dzień na Twoje wieści ❤️ udało się, po cichu gratuluję 🥰
 
Dziewczyny, ja nadal czekam na wyniki... myślę, że coś się zapchało w laboratorium... ale chyba się udało. Bobo z rana mial czułość 25. Nie wytrzymałam i przed chwilą zrobilam o czułości 10 (wieczorem :D ) no i zobaczcie :)
Super 😍😍😍. Gratulacje ❤️. Który to cykl starań? Masz jakieś objawy? Ile dpo? A swoją droga to szok, ze tyle czasu czekasz na wyniki. Ja robię zawsze w vitalabo i wyniki Mam o 14. Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze 🤩
 
Ehhh :D 23 dc przy cyklach 26 dniowych. Prawdopodobna owulacja w nocy z 12 na 13 grudnia. Ciąża nr 9, donoszone dwie. Cieszę się, ale tez boję się cieszyć. Po stratach w 2019 przestaliśmy się starać. Na nowo zaczęliśmy w październiku, czyli 3 cs :)

@sensibile Kochana, wychodzi Tobie jeszcze sierpień czy już wrzesień?
 
Ehhh :D 23 dc przy cyklach 26 dniowych. Prawdopodobna owulacja w nocy z 12 na 13 grudnia. Ciąża nr 9, donoszone dwie. Cieszę się, ale tez boję się cieszyć. Po stratach w 2019 przestaliśmy się starać. Na nowo zaczęliśmy w październiku, czyli 3 cs :)

@sensibile Kochana, wychodzi Tobie jeszcze sierpień czy już wrzesień?
Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze, idealny prezent na święta, wymarzony, ale się cieszę 🥰 Masz nas informować na bieżąco. Ja końcówka sierpnia, jutro idę do gin, bo już nie wytrzymam, według OM 5 tydzień+2 dni, ale owu opóźniona o tydzień, ale mam nadzieję, że coś juz będzie widać, ale tak sprawdziłam na szybko Tobie chyba termin na początek września? Ale to może załapiesz się jeszcze do nas 🙂
 
U mnie tez 10 dpo. I pierwszy test zrobię w wigilie, bedzie 12dpo - 28 dc przy 30 dniowych cyklach :) a macie jakieś objawy?
Żadnych nie mam 🤭 miesiąc temu mialam cała gamę, ale mogłam sobie wmawiać i dlatego - teraz mam zupełny luz... No i czekam :D cykle mi się rozjeżdżają ostatnio, jeden 33 dni, kolejny 28, wcześniej miałam zawsze 31. 😫
 
Hejka. Co tu taka cisza? 🙈 mnie powoli nadzieja odpuszcza.. oczywiście już mnie pokusiło zrobić test 11dpo, jak zobaczyłam jak szybko wyszedł pozytyw u jjm86, a owu miałyśmy tak samo. No i oczywiście biel vizira. Przykro mi ;(. Już czuje ze nic z tego nie będzie, bo po chwili zaczęłam czuć delikatnie kłucie w lewym jajniku 🤷🏼‍♀️. No nic zabieraniem się za makowce 🤷🏼‍♀️. A jak samopoczucie u reszty? 🤩

Nie wiem jak wstawiać nicki, żeby były odnośniki. Pomożecie?

jjm86 masz już wynik bety? Katia90, promyczek jak się czujecie?

Życzę wszystkim miłego dnia 😍
 
reklama
U mnie do okresu 4 dni niby , ale czuje się chyba okresowo juz ... kłują mnie jajniki i piersi tez juz trochę odczuwam. W sumie to podbrzusze mnie pobolewa tak juz od 7dpo. Wczoraj miałam straszny bol głowy, a w niedziele jednodniowa temperaturę i katar . Czuje , ze przyjdzie @, ale mimo wszystko zrobie jutro rano test. 😁
 
Do góry