reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

A staracie się w tym cyklu czy dopiero jak obniżysz??
Nie przerywamy starań. Miałam dylemat, bo dwojka lekarzy zalecila wstrzymac sie, a trzecia doktor, o ktorej robilam monitoring powiedziala, ze mozemy, najwyzej wyzsza dawke dostane jak zajde w ciaze. Uznalam, ze jesli sie uda to i tak wylapie ciaze na najwczesniejszym mozliwym etapie i nastepnego dnia pojde do endo, wiec nie balam sie ryzyka. Wiele kobiet dowiaduje sie dopiero w ciazy o problemach z tarczyca. A poza tym owulacja byla, wiec szkoda bylo tracic cykl :)
 
reklama
U mnie dziś tak 😂🤯
28D7EE0A-55FB-4D68-B834-1B6BF9ACC3EE.jpeg
 
Wgl zainstalowalam ta apke do testow i rozkminiam o co chodzi. Podpowiecie jak to interpretowac?

To Ja też robiłam po 10 ostatnio hormony w tym tsh i ft3 i ft4 ale nie mówiła Pani w diagnostyce że późno. Mówicie że najlepiej robić rano no tsh może później skoczyć, ale chodzi o sam wynik tsh czy również np o ft3 i ft4? Moje tsh wyszło ok bo 1.16 więc jak na godzinę 10 jak była pobierana krew to chyba ok ale ciekawe jak z ft3 i ft4 wtedyZdziwienie ta aplikacja ci pokazuje. Niby jest peak ale po teście tego nie widać. Generalnie znawca nie jestem bo testuje ta aplikacje drugi cykl ale zdecydowanie polecam testy paskowe do niej

Wg mnie zdjęcia tych testów trzeba robić przy bardzo dobrym świetle albo z lampa zawsze włączona bo w przeciwnym wypadku różnie łapie te kreski, tu niby pokazuje high ale przecież gołym okiem widać ze nie jest to kreska podobna intensywnością do testowej

Ale przecież aplikacja nie pokazuje jeszcze peaku tylko, ze poziom jest już dość wysoki. Ale to jeszcze nie peak. Inna sprawa ze testy w obudowie średnio się sprawdzają bo przeszkadzają w identyfikacji kresek.
 
brałam przez prawie 3 miesiace ale wczesniej udalo mi sie insuline zbic sama dieta i ruchem ale endo mi dala tak na odczepnego bo bylam w pl a mieszkam w NL noi tak bralam , potem byl problem zeby sie z nia skontaktowac bo zaczely sie konczyc tabsy a musialby mi ktos wyslac noi bylo podejrzenie ze jestem w ciazy wiec odstawilam. Teraz nie biore. Moj gin z PL powoedzial ze tu niby odstawia sie jak sie zajdzie w ciaze ale badania z Usa i tamtejsi lekarze kontynuuja podawanie. Ale nie bede brala. Mam nadzieje ze uda mi sie pojechac na swieta do pl i powtorze badania. Jaka insulina i glukoza ci wyszly?

Lisa naprawde do 8 rano trzeba badac? Kuzwa a mnie tu w Holandii umowili na 15 [emoji2360] i tak mialam pobierana krew. Masakara
Dieta z niskim IG? Po jakim czasie pomogla? Jakie wartosci wyszly w badaniach? Dopiero zaczynam sie interesowac tematem.

Wlasnie czytalam,ze w roznych krajach roznie podchodza do podawania metforminy w ciazy. Bede sie martwic jak zajde :)

Glukoza w normie, natomiast insulina po godzinie 150 :/
 
Dziewczyny a ja zwiększyłam sobie dawkę eutyrox do 50 i powiem Wam, że teraz czuję się o wiele lepiej.. Łykam dopiero od 2 dni większą dawkę, ale w końcu przestałam być senna.. Więcej energii mam.. A tam to mogłam cały dzień przespać.. Myślę że teraz dopiero działa jak trzeba..
 
Jest jakiś postęp ! Zawsze to już nie 0,00 [emoji28][emoji28] Chyba warto robić dwa razy dziennie, szczególnie jak jest walka o światło.
Tak apropo, ostatnio w żyrandolu spaliła się 1 żarówka z 3. Dziś z rana zapalam do makijażu z rana światło i bum![emoji1787][emoji91][emoji91] Druga poszła[emoji23][emoji23]
Świeci 1/3, sytuacja jest kryzysowa patrząc na wymagania oświetleniowe Premom.
Zawsze pod górke [emoji1787][emoji28]
Muszę zwolnić mój mózg od myślenia. Nic nie będę wspominać o forum, o próbach. Poczekam aż nazbiera sił, wypocznie i sam zacznie i mnie zachęci. Nie chce wywierać presji. I tak czytam Was w ciągu dnia dużo, odpalam apke by być na bierząco[emoji5][emoji87]
Teraz mój pracuje na drugie zmiany. Wraca po północy, gdzie ja już będę tulić poduszki wraz z psem[emoji4] i nie będę się nakręcać, bo i tak wróci zmordowany, śpiący. Dziś wyszło tak trochę w pośpiechu, prawie bym nie wyrobiła do pracy[emoji28] - na krawędzi czasowej, a to też bez sensu przyznaje. Te pare dni resetu będzie .
Jak Wam mija dzień dziewczyny?[emoji16][emoji112]
Screenshot_20201119-162320_Premom.jpeg
 
reklama
Do góry