reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Najważniejsze to nie sprowadzać seksu tylko do robienia dzieci.. Bo owu, po dni płodne... Faceta też to blokuję, szczególnie jak nie wyszło w 1 cyklu. Kochać się normalnie bez spiny ❤️
No właśnie, dlatego ja żałuje ze w tym cyklu mówiłam ze może tak oficjalnie zaczniemy boboseksy i tylko się śmiał i ze mam wyliczyć żeby był chłopak, ale właśnie obawiam się ze może tez się zablokować 😭 ale tak się podjaralam tym wszystkim ze musiałam mu wypeplac 😭 ale może zaczniemy starania wcześniej żeby nie wiedział ze to konkretnie ten czas już 😅
 
reklama
Zabawek nie używamy. Mieszkamy z teściami. Nie mamy takiej swobody jak była w swoim mieszkaniu. To też wpływa na taką spontaniczność, bo musimy patrzeć jak jesteśmy sami w domu, lub późno wieczorem jak reszta śpi. [emoji1787][emoji1787] Tragedia[emoji1787][emoji16] Robimy parę dni pauzy, musi mojemu się zachcieć. Nie będę wywierać presji. Przeczekam. Dobrze, że teraz parę dni pracy. Będę zajęta obowiązkami i nie będę nudzić się wyczekując jak wraca z pracy[emoji6]
Nie mów mu, że to dziś ten dzień.. Skupcie się na sobie i będzie dobrze.. Pamiętaj że potrzebny jest tylko jeden.. Życzę powodzenia..
 
No właśnie, dlatego ja żałuje ze w tym cyklu mówiłam ze może tak oficjalnie zaczniemy boboseksy i tylko się śmiał i ze mam wyliczyć żeby był chłopak, ale właśnie obawiam się ze może tez się zablokować 😭 ale tak się podjaralam tym wszystkim ze musiałam mu wypeplac 😭 ale może zaczniemy starania wcześniej żeby nie wiedział ze to konkretnie ten czas już 😅
Ja mojemu nic nie mówię 😁 rzucamy się na siebie kiedy mamy ochotę 😉 jak za bardzo naciskałam to też się blokował i mnie to dołowało i nic nam nie wychodziło 🤷‍♀️ a tak jak jest ochota jest seks 😁
 
Temperatura nie zawsze rośnie odrazu po owu. A i peak na teście zapowiada owulacje, a nie pokazuje, że jest 🙃
Tak, wiem, że peak pokazuje ze owu się zbliża, ale wg mojej wiedzy powinna być w przeciagu 2 dni od peaku. U mnie temp ani drgnie i śluz też nijaki. Ale nie wiedziałam że temperatura nie skacze od razu po owu 😃
Pierwszy cykl analizuje testy tak intensywnie i chyba pozostaje uzbroić się w cierpliwość 😊
 
Tak, wiem, że peak pokazuje ze owu się zbliża, ale wg mojej wiedzy powinna być w przeciagu 2 dni od peaku. U mnie temp ani drgnie i śluz też nijaki. Ale nie wiedziałam że temperatura nie skacze od razu po owu 😃
Pierwszy cykl analizuje testy tak intensywnie i chyba pozostaje uzbroić się w cierpliwość 😊
Mówi się, że temp może skoczyć odrazu po owu lub po np 3 dniach 🤷‍♀️
 
U mnie 11dc, płodne zaczynam za 3 dni. Próbowaliśmy przedwczoraj i dziś. Nie doszliśmy... trochę mi smutno. Staram się jak mogę, joga wjeżdza to na łóżku ,to w kuchni i nic. Dziś też nie było czym strzelić[emoji852] Chciałam parę dni przed płodnymi już próby robić, ale kompletnie nie idzie. Mój powiedział, że dużo o tym myśli i za często też nie może i zbyt długo bo się nie udaje. Powiedziałam mu ,że spróbujemy na weekend. Dam mu odsapnąć 3dni. Jakoś myślę, że ten cykl też pójdzie na marne, skoro drugi raz nie może skupić się i strzelić. A płodne tuż tuż. [emoji17]
On musi czuć strasznie dużą presję... :( wiem, że ciężko podejść na luzie i cieszyć się sobą, ale takie coś Was wykończy. Ściskam Cię. I pamiętaj, że czasami wystarczy jeden strzał ;)
 
Cześć. Ja obecnie walcze trochę z TSH, bo mam 3,8.. Od 4 tygodni łykam eutyrox 25 ale za późno ostatnio poszłam robić wyniki i będę szła robić w następnym tygodniu.
Jakie Ty masz wartości i jaka masz dawkę??
U mnie dziwna sprawa z TSH, badalam w odstepie niecalego miesiaca, najpierw ok 3,5, potem 6,5... wczesniej zawsze utrzymywalo sie miedzy 3 a 4. Czy to trzeba badac w konkretnym dniu cyklu? Przepisano mi eutyrox 50, lykam od okolo tygodnia. Mam skontrolowac po okolo 2 miesiacach brania. Pozostale parametry tarczycowe w normie, czeka mnie jeszcze USG.
 
Dziekuje :) bierzesz metformine? Ja od paru dni biore, zastanawiam sie czy to wplywa jakkolwiek na starania i czy kontynuowac jesli zajde w ciaze. Lekarka mi mowila, ze w ciazy nie brac, internet natomiast nie widzi przeciwskazan z tego co poczytalam.
tez mam IO. To akurat mocno nie przeszkadza. Trzymam kciuki i powodzenia.
Coca to ja coś nie tak zrobiłam [emoji28]

Ja jem sniadanie, zaprowadze malego do przedszkola i do pracy.
 
reklama
U mnie 11dc, płodne zaczynam za 3 dni. Próbowaliśmy przedwczoraj i dziś. Nie doszliśmy... trochę mi smutno. Staram się jak mogę, joga wjeżdza to na łóżku ,to w kuchni i nic. Dziś też nie było czym strzelić[emoji852] Chciałam parę dni przed płodnymi już próby robić, ale kompletnie nie idzie. Mój powiedział, że dużo o tym myśli i za często też nie może i zbyt długo bo się nie udaje. Powiedziałam mu ,że spróbujemy na weekend. Dam mu odsapnąć 3dni. Jakoś myślę, że ten cykl też pójdzie na marne, skoro drugi raz nie może skupić się i strzelić. A płodne tuż tuż. [emoji17]


Nie martw się, u nas z mężem było podobnie. Stwierdziliśmy wspólnie, że nie będziemy rozmawiać o staraniach, dniach płodnych, owulacji itp. bo też on bidny za dużo o tym myśli, denerwuje się, chciałby a nie może.. Teraz temat ciąży zgrabnie omijamy i mam nadzieję, że mu to pomoże. Na chwilę wyłączyłam się również tutaj z forum bo to jednak też głowa się nakręca i ciężko się wyłączyć. Nie denerwuj się, tak jak tutaj dziewczyny wspominają, warto może poeksperymentować,o ile będzie szansa, to, że ktoś Was może usłyszeć, też może być ekscytujące.. 😎 jakas bielizna, cicha muzyka 😊 najważniejsze to postarać się dać na luz. Wiem, że łatwo się mówi, ale pocieszę Cię, że inne pary również mają podobnie. Będzie dobrze, musimy się wspierać 😘
 
Do góry