reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
U mnie 11dc, płodne zaczynam za 3 dni. Próbowaliśmy przedwczoraj i dziś. Nie doszliśmy... trochę mi smutno. Staram się jak mogę, joga wjeżdza to na łóżku ,to w kuchni i nic. Dziś też nie było czym strzelić[emoji852] Chciałam parę dni przed płodnymi już próby robić, ale kompletnie nie idzie. Mój powiedział, że dużo o tym myśli i za często też nie może i zbyt długo bo się nie udaje. Powiedziałam mu ,że spróbujemy na weekend. Dam mu odsapnąć 3dni. Jakoś myślę, że ten cykl też pójdzie na marne, skoro drugi raz nie może skupić się i strzelić. A płodne tuż tuż. [emoji17]
 
Ja też na kartce, na chusteczce. Latam tam gdzie w miare światło, ale jest ciężko. Spróbuje z tą lampą zrobią zdjęcie i nie bezpośrednio z Premom aparatu [emoji28][emoji28]
Mam ten sam problem odkąd mam testy takie jak Ty. Przed dodaniem zdjęcia kładę test na białej kartce przy oknie i dopiero wtedy się udaje [emoji18]
 
U mnie 11dc, płodne zaczynam za 3 dni. Próbowaliśmy przedwczoraj i dziś. Nie doszliśmy... trochę mi smutno. Staram się jak mogę, joga wjeżdza to na łóżku ,to w kuchni i nic. Dziś też nie było czym strzelić[emoji852] Chciałam parę dni przed płodnymi już próby robić, ale kompletnie nie idzie. Mój powiedział, że dużo o tym myśli i za często też nie może i zbyt długo bo się nie udaje. Powiedziałam mu ,że spróbujemy na weekend. Dam mu odsapnąć 3dni. Jakoś myślę, że ten cykl też pójdzie na marne, skoro drugi raz nie może skupić się i strzelić. A płodne tuż tuż. [emoji17]
Nie stresujcie się.. Za dużo się skupiacie na staraniach i wtedy nic z tego nie będzie.. Macie cieszyć się seksem a nie tylko myślą że dziecko.. Włączcie jakiś film na weekend i się zrelaksujcie.. Trzymam za Was mocno kciuki..
 
O codziennych igraszkach z finałem to nawet nie myślę, bo u Nas to nie realne. Jest mi źle, smutno. Nie chcę wyjść na egoistkę, ale nawet co drugi dzień nie wychodzi finał. Czuje, że na maxa bedzie zmarnowany cykl[emoji17][emoji25]
 
O codziennych igraszkach z finałem to nawet nie myślę, bo u Nas to nie realne. Jest mi źle, smutno. Nie chcę wyjść na egoistkę, ale nawet co drugi dzień nie wychodzi finał. Czuje, że na maxa bedzie zmarnowany cykl[emoji17][emoji25]
Nie załamuj się... Nie możesz tak podchodzić do tego.. Odpuści trochę, bo naciskając nie wyjdzie nic z tego.. Odpocznijcie, odprezcie się.. Na spokojnie do tego podejdzie.. Skupiliście się tylko na staraniach, a nie na przyjemności z bycia razem.. Twój się zablokował, a to nie dobrze..
 
Jak wczoraj walczyłam z aplikacją to lampa nic nie pomogła [emoji848] dopiero zdjęcia pod oknem ładnie czytało.

No to nie wiem czemu [emoji2368] u mnie wychodzą ładne jasne i czytelne
IMG_3839.jpg
 
reklama
Do góry