reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej w czwartek! Jak nastroje? U mnie poranna porcja ziół wypita, czas na sen 🥱🥱🥱 muszę Wam powiedzieć, ze nie ma nic lepszego jak powitania mojej suni 😍 serce się raduje od samego rana
 
Chyba będę musiała do pracy brać i tam robić jak jeszcze będzie widno[emoji28] masakra.
Co słychać? Jak samopoczucie? Kto dziś na wolnym, a kto w pracy?[emoji38][emoji16]
Nie jestem specem bo to również dopiero mój pierwszy cykl z Premom, ale te Twoje testy są faktycznie niemal białe, więc apka nic nie wychwyci. Sikaj może wcześniej, żebyś mogła zrobić zdjęcia w świetle dziennym, żebyś miała dobre wyniki jak będzie się owu zbliżać [emoji4]
 
Witajcie, jestem nowa na forum, przeczytalam caly wątek, tyle tu pozytywnej energii! 💪 grudzien naprawde bedzie nasz :D
Mam 26 lat, to moj 5. cykl staran. Zamierzam testowac w polowie grudnia, w miedzyczasie wybieram sie na monitoring, wiec bede wiedziec co i jak. Trzymajcie kciuki za owulacje :) Mam wysokie TSH, PCOS i teraz jeszcze doszla IO :( staram sie nie zrazac, w poprzednim cyklu owulacja wzorowa bez zadnych wspomagaczy (potwierdzona monitoringiem) :) cykle mam dlugie, ostatnio 35-dniowe. Dziewczyny z niedoczynnoscia, po jakim czasie pomogl Wam eutyrox i w jakiej dawce? Jak sie to przelozylo na wartosc TSH?
Cześć. Ja obecnie walcze trochę z TSH, bo mam 3,8.. Od 4 tygodni łykam eutyrox 25 ale za późno ostatnio poszłam robić wyniki i będę szła robić w następnym tygodniu.
Jakie Ty masz wartości i jaka masz dawkę??
 
Witajcie, jestem nowa na forum, przeczytalam caly wątek, tyle tu pozytywnej energii! 💪 grudzien naprawde bedzie nasz :D
Mam 26 lat, to moj 5. cykl staran. Zamierzam testowac w polowie grudnia, w miedzyczasie wybieram sie na monitoring, wiec bede wiedziec co i jak. Trzymajcie kciuki za owulacje :) Mam wysokie TSH, PCOS i teraz jeszcze doszla IO :( staram sie nie zrazac, w poprzednim cyklu owulacja wzorowa bez zadnych wspomagaczy (potwierdzona monitoringiem) :) cykle mam dlugie, ostatnio 35-dniowe. Dziewczyny z niedoczynnoscia, po jakim czasie pomogl Wam eutyrox i w jakiej dawce? Jak sie to przelozylo na wartosc TSH?
tez mam IO. To akurat mocno nie przeszkadza. Trzymam kciuki i powodzenia.
Coca to ja coś nie tak zrobiłam 😅

Ja jem sniadanie, zaprowadze malego do przedszkola i do pracy.
 
Wiecie co[emoji28] problem mam z robieniem w Premom i wgrywaniem zdjęć owu [emoji19] Ja nie wiem, odkąd używam tych testów malusich niebieskich, cieniutkich jak nie wiem co wartość jest dwa dni 0. Tak może być? Szukałam wczoraj i dzis w domu dobrego miejsca do zrobienia zdjęcha. Robiłam ich kilka i ciągle 0 ratio. Ręce opadają[emoji36][emoji35]
W sumie do domniemanej owulacji mam jeszcze 8dni. Monitoruje sobie testy jednak, tak dla siebie.
Ale wkurzona jestem to fakt[emoji1787][emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1203465
Mam ten sam problem odkąd mam testy takie jak Ty. Przed dodaniem zdjęcia kładę test na białej kartce przy oknie i dopiero wtedy się udaje 😌
 
reklama
Do góry