reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Mnie męczyły pół roku ponad... Później już był stan spływania po ścianie do gardła. I ja nie mogę tych wszelkich kropel bo mnie uzależniają 🙄 a bez nich jest jeszcze gorzej... Mi pomogło płukanie rozwtorem z solą, i używanie wody morskiej 🤷‍♀️ 2 miesiące kilka razy dziennie i udało mi się zatrzymać spływanie i uciążliwość 😉
Wymiotuję po wodzie z solą, a gardła to na pewno nie przepłuczę 😂 ale dzieciaki takim roztworem dręczę bo faktycznie pomaga.
 
Twardziel jesteś [emoji23] !!!

Dziewczyny, wracam sobie z pracy, radyjko w słuchawkach gra. Wiecie kogo spotkałam? Przelatującego nade mną bociana [emoji23] niedobitkowi coś się pomerdało i został na zimę. Szkoda, że bajki są tylko bajkami... [emoji23]
O! A w lecie idealnie nad moim domem krążylo 8 bocianów [emoji28]
 
Ja zrobiłam już dwa testy owu, owulacja niby za 9 dni ciekawa jestem jak maja się te wszystkie aplikacje wyliczające niby owulacje do tych testów i do faktyczniej owulacji :D
 
reklama
a coz to takiego? Zaraz zerkne.

Ja zakupilam testy owu po tym pokreconym cyklu. Bardziej dprawdzic kiedy co i jak. Dzis mam 11 dc i mam blada kreske. Ale teoretycznie owu powinna byc nd - pon. Myslicie kiedy i ile razy robic?

Taka apka zbiorcza, można zapisywać tam różne fora, na których się ktoś udziela. Jeśli korzystasz z domyślnej to pewnie będzie wymagała trochę przyzwyczajenia, ale powiadomienia przychodzą [emoji3526]

Rob narazie raz dziennie, wystarczy. Ja osobiście jak zaczynaja się ściemniać to testuje 2-3 razy dziennie, co by się z peakiem nie minąć, bo raz mi już się tak zdarzyło [emoji16] możesz skorzystać z Premom - bardzo pomocna [emoji3526]
 
Do góry