reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Jestem 8dpo strasznie mnie boli podbrzusze... Kłują jajniki... Normalnie jakbym pierwszy dzień @ miała... A tu jeszcze 3dni dupka i ze 4dni czekania więc w sumie dobry tydzień... A piersi to mam chyba 2x większe, trochę bolą i od czasu do czasu po bokach czuję taki dziwny ból...
I cały czas czuję ciągnięcie w pachwinach... Jeszcze dzisiaj czuję się totalnie bez sił, ledwo na nogch stoje..
 
Dziewczyny mam już wyniki i tak szczerze nie wiem co o nich myśleć 🤷‍♀️ jestem w 34 dc
Ja bym powtórzyła beta hcg za dwa dni bo coś tam jest. Progesteron niski bardzo jeśli beta urośnie za dwa dni to bym wdrozyla luteine lub duphaston, po konsultacji z lekarzem oczywiście :-) Słyszałam że progesteron ma wyrzuty skokowe w ciągu dnia ale z takim niskim się nie spotkałam przy beta hcg większym niż 0.1 🙃
 
reklama
Dziewczyny czy dzisiaj jakieś ciśnienie niskie czy co? Oczy mi się zamykają, ledwo na nogach stoję... Do tego właśnie się dowiedziałam że mąż koleżanki z pracy dzisiaj zmarł...34 lata miał 🥺
 
Do góry