reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Tych jeszcze nie miałam 🙈 zapas jest
 

Załączniki

  • 74226516-19A5-48F2-B5F3-A73A160A7F7E.jpeg
    74226516-19A5-48F2-B5F3-A73A160A7F7E.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 60
Ja mam 5 paskowych ciążowych allegro z tej paczki 30szt testów owu i 5szt ciążowych. Nie kupuje na razie. Chyba że w grudniu Facelle jeden, ale to nie wiem czy będzie sens [emoji848][emoji2272]
Będzie będzie! Nie ma co myśleć inaczej 😍 chyba ze na tych paskowych wysikasz już ładne krechy ✊🏻
 
Wy staraczki pełna para a ja jakąś taka bez testów owu i ciążowych.. Ale stwierdziłam, że w tym cyklu nie bawię się z owu, spróbujemy bez. Jak nie wyjdzie, to wtedy w kolejnym spróbuję z owu.. Będzie bezstresu w 1 cyklu..
 
reklama
Wy staraczki pełna para a ja jakąś taka bez testów owu i ciążowych.. Ale stwierdziłam, że w tym cyklu nie bawię się z owu, spróbujemy bez. Jak nie wyjdzie, to wtedy w kolejnym spróbuję z owu.. Będzie bezstresu w 1 cyklu..
A może właśnie Twoje podejście przyniesie sukces ❤️
 
Do góry