reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Na lepsza prace jajników. Chyba wcześniej zacznę robić owulaki, bo zaraz się okaże ze owulacja pojawi się szybciej i ja przegapie. Chociaż w poniedziałek mam wizytę u mojej starej gin to podejrzyj co się dzieje i czy coś się dzieje
No to może warto już zacząć robić testy.. Bo skoro one na lepszą pracę jajników to owu mogą przyspieszyć.. A szkoda byłoby przegapić..
 
Rozumiem. To nie wychylam się w takim razie z kupnem żelaza. Magnez to raczej bez sprawdzania
Badanie poziomu żelaza to ok. 10 zł więc można zawsze zbadać, lub lekarz rodzinny może Ci przepisać w celu sprawdzenia..
Ja biorę pregnastart tabletki, w nich zawarte jest to co potrzebne przed staraniami. Może warto kupić sobie kompleks witamin dla starających i brać w 1 kapsułce wszystko.
 
reklama
Do góry