reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Mnie męczyły pół roku ponad... Później już był stan spływania po ścianie do gardła. I ja nie mogę tych wszelkich kropel bo mnie uzależniają [emoji849] a bez nich jest jeszcze gorzej... Mi pomogło płukanie rozwtorem z solą, i używanie wody morskiej [emoji2368] 2 miesiące kilka razy dziennie i udało mi się zatrzymać spływanie i uciążliwość [emoji6]
Też myślałam o tym płukaniu ale boję sie[emoji85] nie wiem czego, chyba tego, że to będzie takie uczucie jak woda się wlewa do nosa przy pływaniu, a potem ten ból mózgu [emoji23]
 
reklama
Też myślałam o tym płukaniu ale boję sie[emoji85] nie wiem czego, chyba tego, że to będzie takie uczucie jak woda się wlewa do nosa przy pływaniu, a potem ten ból mózgu [emoji23]
😂🤣😂 No nie jest to przyjemne ale nie jest aż tak nieprzyjemne jak z basenu 🤣 szczególnie, że w aptekach są te specjalne irygatory 🤷‍♀️ ja sobie bardzo chwale, ale trzeba być przy tym systematycznym 🤷‍♀️
 
[emoji23][emoji1787][emoji23] No nie jest to przyjemne ale nie jest aż tak nieprzyjemne jak z basenu [emoji1787] szczególnie, że w aptekach są te specjalne irygatory [emoji2368] ja sobie bardzo chwale, ale trzeba być przy tym systematycznym [emoji2368]
Jak będę w ciąży i mi to nie przejdzie albo złapie znowu to i tak nie będę miała wyjścia i będę musiała to robić [emoji23] dobrze wiedzieć, że to nie jest aż tak straszne [emoji85]
 
Tak mnie dzisiaj w nocy lewy jajnik bolał. Nie wiem czy te ziółka sroki mogą zacząć działać tak szybko jak pije je dopiero 6 dni??
 
reklama
Do góry