reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Może sinupret? Albo ciepły termofor na czoło?

Emma28 6 tygodni :o:o:o? Współczuję... możesz podpowiedzieć co Ci pomogło? Ja mam przewlekłe zapalenie zatok, a że jeżdżę rowerem do pracy, to tylko czekam aż do mnie się przypałęta.
No niestety zaczęło mi się od kataru, katar po tygodniu przeszedl a zatkane zatoki zostały. I tak to już trwa 6 tydzień. Nie chciałam nic brać ze względu na starania ale stwierdziłam, że przecież muszę to wyleczyć teraz skoro jestem na początku cyklu, bo co zrobię później jeśli zajde w ciążę. Jak to wlecze? To się w końcu zebrałam w sobie i pojechałam do apteki, kupiłam Infex zatoki. Wczoraj wzięłam 2 tabletki i już jest o niebo lepiej. Myślę dziś jeszcze wziąć ostatnią dawkę i spokój [emoji6]
 
reklama
Polecam na zatoki krople xylometazolin teva, świetnie się sprawdzają. Na mnie sinupret niestety nie działa a przy tych kroplach odrazu ulga [emoji18]
Mam właśnie te krople i są super ale niestety o ile się nie mylę to krople można stosować tylko około tygodnia (poprawcie mnie jeśli się myle) wiec przy długotrwałym problemie z zatokami muszę zwalczyć problem od środka [emoji4]
 
Mam właśnie te krople i są super ale niestety o ile się nie mylę to krople można stosować tylko około tygodnia (poprawcie mnie jeśli się myle) wiec przy długotrwałym problemie z zatokami muszę zwalczyć problem od środka [emoji4]
Zgadza się, przede wszystkim używać 3 razy dziennie. Bo mi się te krople tak spodobały, że używałam wiele razy w ciągu dnia i skończyło się tak, że spłynęło mi z zatok do gardła 😂 więc warto czytać ulotki 😁
 
No to nie wiem czemu na iphone nie ma tej drugiej[emoji848] ja na androidzie mam ta białą i na niej wszystko fajnie śmiga. Powiadomienia przychodzą i wątek otwiera się na ostatnim przeczytanym poście. Szukajcie, może coś znajdziecie [emoji6]
Właśnie na androidzie była świetna ta apka, teraz przesiadlam się na iPhone i tez to dużo gorzej funkcjonuje.
 
reklama
Może sinupret? Albo ciepły termofor na czoło?

Emma28 6 tygodni :o:o:o? Współczuję... możesz podpowiedzieć co Ci pomogło? Ja mam przewlekłe zapalenie zatok, a że jeżdżę rowerem do pracy, to tylko czekam aż do mnie się przypałęta.
Mnie męczyły pół roku ponad... Później już był stan spływania po ścianie do gardła. I ja nie mogę tych wszelkich kropel bo mnie uzależniają 🙄 a bez nich jest jeszcze gorzej... Mi pomogło płukanie rozwtorem z solą, i używanie wody morskiej 🤷‍♀️ 2 miesiące kilka razy dziennie i udało mi się zatrzymać spływanie i uciążliwość 😉
 
Do góry