reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Cześć dziewczyny! Witam:-)Ja tu nowa, ale jak czytam forum to jakoś lżej że człowiek nie jest sam :-)Ja - 9 cykl starań, obecnie 5dpo, jak wy sobie radzicie z tym czekaniem do @ z testem ??
u mnie 6dpo 😊 Czekanie jest chwilami straszne, trzeba się czymś zająć, teraz ten przedświąteczny czas to jakoś pójdzie... Oby było warto czekać!! 🙃
 
reklama
Robie wszystko byleby czymś zająć głowę i o tym nie myśleć, bo to czekanie jest nie do wytrzymania. We czwartek mam termin @ a w piątek mam testować i już mnie nosi. Zaczęłam dom sprzątać i przystrajac na święta i jakoś to leci, powoli ale leci [emoji6]

Mnie tez nosi co cykl. Myślałby ktoś ze po 23 bym sie już ogarnęła [emoji849] dziś 4dpo
W dzien jest praca na szczęście a wieczory sobie ogarniam.

Zacznę od weekendu pichcić i planować sobie święta wiec tez będzie zajęcie dla myśli.
 
Cześć dziewczyny! Witam:-)Ja tu nowa, ale jak czytam forum to jakoś lżej że człowiek nie jest sam :-)Ja - 9 cykl starań, obecnie 5dpo, jak wy sobie radzicie z tym czekaniem do @ z testem ??
Tez sobie z tym nie radze. Ogolnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona i to jest ok, ale zaraz zaczynam sobie wyobrazac jak to fajnie bedzie z dzidzią i za duzo o tym mysle, potem oczywiscie przychodza "objawy" ciazowe... Ciezko mi zajac glowe czyms innym, a rozczarowanie jest pozniej okrutne
 
Cześć dziewczyny.
Wiem, że pinki maga dawać fałszywie dodatni wynik więc nie kieruję się tym testem, dziś kupię inny, żeby zrobić jutro nowy.
Bo pojawił się na pinku płytkowym cień drugiej kreski..
Nie wiem czy to na zdjęciu widać ale gołym okiem tak.
IMG_20201209_071551.jpg
 
Cześć dziewczyny.
Wiem, że pinki maga dawać fałszywie dodatni wynik więc nie kieruję się tym testem, dziś kupię inny, żeby zrobić jutro nowy.
Bo pojawił się na pinku płytkowym cień drugiej kreski..
Nie wiem czy to na zdjęciu widać ale gołym okiem tak.
Zobacz załącznik 1212359

Z daleka cos tam przenika. Sprobuj inny gdzies za dwa dni. Zaciskam kciuki zeby to jednak byla kruszynka
 
reklama
Wstajemy! Testy wstawiamy!

U mnie 7dpo. Za tydzien wszystko będzie jasne. Ekscytacja jest. Bo co to siedem dni? To już pikuś [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
melduje się na nogach bo mam już jednego wielkiego małego chłopca któremu trzeba pomoc zrobić śniadanie, kawę i upewnić się czy ma szalik i wszystko potrzebne do pracy bo przecież „jeszcze tylko 5 minut...” 😂
 
Do góry