reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Wiesz co z jednej strony wolałbym aby 🐵 przyszła przez to że mam jakąś infekcję, ta gorączka była..
A drugiej cieszyłabym się..
Powiem Ci tak, ja miałam masę dziwnych objawów. W tym cyklu miałam pierwszy raz potworne mdłości. Miałam jeden dzień, że się nakręciłam i szukałam innych objawów mówiąc sobie, że to na bank to. Całe szczęście otrzeźwiałam w porę i nie wydłużyłam sobie cyklu itd. U Ciebie widzę od 1dpo jak jednak szukasz tych objawów, i myślę, że czasami lepiej odpuścić. Tak po prostu I aż, odpuścić. Bo z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi. Zatestować w dniu @ lub dzień po... Jeśli jest ciąża to nikt jej nie zabierze. Naprawdę polecam... Bo żadna ciąża nie jest taka sama jak poprzednia... I nie odbierz tego jako ataku czy coś w tym stylu. Po prostu wiem jak boli rozczarowanie i staram się, żeby jak najmniej z Nas go doświadczyło... ❤️
 
reklama
Powiem Ci tak, ja miałam masę dziwnych objawów. W tym cyklu miałam pierwszy raz potworne mdłości. Miałam jeden dzień, że się nakręciłam i szukałam innych objawów mówiąc sobie, że to na bank to. Całe szczęście otrzeźwiałam w porę i nie wydłużyłam sobie cyklu itd. U Ciebie widzę od 1dpo jak jednak szukasz tych objawów, i myślę, że czasami lepiej odpuścić. Tak po prostu I aż, odpuścić. Bo z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi. Zatestować w dniu @ lub dzień po... Jeśli jest ciąża to nikt jej nie zabierze. Naprawdę polecam... Bo żadna ciąża nie jest taka sama jak poprzednia... I nie odbierz tego jako ataku czy coś w tym stylu. Po prostu wiem jak boli rozczarowanie i staram się, żeby jak najmniej z Nas go doświadczyło... ❤️
To 1cs także spokojnie do rozczarowania 1 kreski podejdę.. Ale dzięki..
 
A ja się wpisałam dzień później żeby niepotrzebnie nie testować[emoji6] a ogólnie ile trwają u Ciebie cykle?
Ostatnio 35 dni I na to tez licze w tym cyklu :) niestety w tym roku trafily mi sie rowniez cykle 56 i 77 dniowe, wiec zawsze jest obawa, ze sie moze cos wydluzyc
A u Ciebie ilodniowe?
 
Ja rano wam pisałam ze brzuch mnie boli a teraz siedzę i zaczynam czuć przedokresowy brzuch 😢wg aplikacji okres w sobotę natomiast wg mnie bardziej w poniedziałek 🤔 jedyne co mnie trzyma przy nadziei to temp, zawsze mam w okolicach 36,2 a ostatnio mierze i ciagle powyżej 37 🤔 ale przed okresem tez tak może wzrastać, nigdy nie mierzylam w sumie. Szkoda zaczynam czuć ze nic z tego :(
 
Ja rano wam pisałam ze brzuch mnie boli a teraz siedzę i zaczynam czuć przedokresowy brzuch [emoji22]wg aplikacji okres w sobotę natomiast wg mnie bardziej w poniedziałek [emoji848] jedyne co mnie trzyma przy nadziei to temp, zawsze mam w okolicach 36,2 a ostatnio mierze i ciagle powyżej 37 [emoji848] ale przed okresem tez tak może wzrastać, nigdy nie mierzylam w sumie. Szkoda zaczynam czuć ze nic z tego :(

Na dwoje babka wróżyła [emoji2372] nie pozostaje nic jak jeszcze poczekać te kilka dni.
 
Ja to póki co czekam na pozytywny test owu i to mnie chyba bardziej wyprowadza z równowagi niż ten kolejny etap [emoji1787] ponieważ wiem, że szybko zaczynam się nakręcać to do terminu @ w ogóle nie myślę o tym, nie szukam objawów bo na pewno bym znalazła i nie nakręcam się. Jak przyjdzie termin @ to już jest gorzej [emoji28]
Cześć dziewczyny! Witam:-)Ja tu nowa, ale jak czytam forum to jakoś lżej że człowiek nie jest sam :-)Ja - 9 cykl starań, obecnie 5dpo, jak wy sobie radzicie z tym czekaniem do @ z testem ??
 
reklama
Cześć dziewczyny! Witam:-)Ja tu nowa, ale jak czytam forum to jakoś lżej że człowiek nie jest sam :-)Ja - 9 cykl starań, obecnie 5dpo, jak wy sobie radzicie z tym czekaniem do @ z testem ??
Robie wszystko byleby czymś zająć głowę i o tym nie myśleć, bo to czekanie jest nie do wytrzymania. We czwartek mam termin @ a w piątek mam testować i już mnie nosi. Zaczęłam dom sprzątać i przystrajac na święta i jakoś to leci, powoli ale leci [emoji6]
 
Do góry