reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Miałyśmy podobnie owulacje ale widzę że w tabelce jesteś wcześniej na testowanie, jak będziesz się chwalić [emoji3498] to też spróbuję testować wcześniej a jak Ci się nie uda to nie będę testować wcale [emoji6], ale od razu mówię że liczę na tą pierwszą opcje [emoji16]
Haha, to teraz musi mi się udać [emoji23] za duza odpowiedzialnosc na mnie spoczywa [emoji23] w zeszlym cyklu zauwazylam, ze faza lutealna nie trwala klasycznych 14 dni, tylko bardziej 12, moze stad roznica. Spodziewana miesiaczka 18.12, a wpisalam sie dzien wczesniej [emoji14] skad brac cierpliwosc, to jeszcze tyle dni [emoji12] nie chcialabym wczesniej testowac
 
Kurcze, czyli cos sie dzieje w oragnizmie :( dobrze, ze TSH sie udalo, z ilu zbijalas?
3,8 miałam a dziś zrobiłam po 8 tygodniach brania leku do 1,77. Przez 4 tygodnie brałam euthyrox 25, a przez kolejne 4tygidnie 50..
Kiedy będziesz je konsultowala?
Czekam czy przyjdzie 🐵czy nie i wtedy zadecyduje. Powinno się wyjaśnić do końca tygodnia wszystko.
 
Mam pytanie, cykl mam totalnie rozregulowany, drugi po ciąży pozamacicznej. Wydłużył mi się do 34-35 dni. 11dc byłam na monitoringu po CLO, pęcherzyk 11mm. Lekarz powiedział że wszystko się przesunęło. Robię testy owu, wychodzą negatywne. Dziś 17 dc zaczął boleć mnie brzuch jak ma owu. Czy możliwe że mimo że testy nedatywne owu była/jest?

Możliwe.
 
Haha, to teraz musi mi się udać [emoji23] za duza odpowiedzialnosc na mnie spoczywa [emoji23] w zeszlym cyklu zauwazylam, ze faza lutealna nie trwala klasycznych 14 dni, tylko bardziej 12, moze stad roznica. Spodziewana miesiaczka 18.12, a wpisalam sie dzien wczesniej [emoji14] skad brac cierpliwosc, to jeszcze tyle dni [emoji12] nie chcialabym wczesniej testowac
A ja się wpisałam dzień później żeby niepotrzebnie nie testować[emoji6] a ogólnie ile trwają u Ciebie cykle?
 
reklama
Ja to tak umiem się nakręcić, że i bez seksu i przed owu już bym miała wszystkie objawy [emoji1787][emoji1787][emoji1787] dlatego do dnia @ nawet nie analizuje żadnych zmian. Dopiero później pozwalam sobie na szaleństwo [emoji16]
 
Do góry