reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dzisiaj jestem 3 dpo, tak sądzę. Czas zatrzymał się w miejscu, a tak chciałabym jego przyspieszyć. Nie mogę o niczym innym myzlec, jak o tym czy w końcu się udało, czy znów czeka mnie kolejne rozczarowanie. Po ostatniej nieudanej próbie jestem jakoś na nie, aczkolwiek iskierke nadziei mam. Cały czas przeglądam forum i nawet zaczęłam czytać od początku, dołączyłam nie tak dawno. Wczoraj byłam na wizycie u endokrynolog i mam wyniki dobre.
 
reklama
Ja chyba nie będę w ogóle sikać, żeby testów nie marnować. Dziś mam 30 dc (15 po domniemanej owu) i jakby przez najbliższe 5 dni @ nie przyszła to może wtedy siknę 🙈 Gdyby nie wykres temperatur to bym sobie ciąże wmawiała bo mam wiele objawów łącznie ze zgagą 😂
I ja miałam zgagę i ból głowy a potem przyszła @ 🤷
 
Dzisiaj jestem 3 dpo, tak sądzę. Czas zatrzymał się w miejscu, a tak chciałabym jego przyspieszyć. Nie mogę o niczym innym myzlec, jak o tym czy w końcu się udało, czy znów czeka mnie kolejne rozczarowanie. Po ostatniej nieudanej próbie jestem jakoś na nie, aczkolwiek iskierke nadziei mam. Cały czas przeglądam forum i nawet zaczęłam czytać od początku, dołączyłam nie tak dawno. Wczoraj byłam na wizycie u endokrynolog i mam wyniki dobre.
Ja mam podobnie też po ostatniej nieudanej próbie przechodziłam małe załamanie i mnie tak jak i Tobie zostaje czekanie (też jestem po owu) będzie to co ma być, nic nie możemy przyspieszyć ani zmienić, najgorsze że na nic nie mamy wpływu choć tak bardzo by się chciało
 
Tak badałam mocz.
Jutro mam teleporade z lekarzem to zobaczę co mi powie..
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki 🙂
Dzisiaj jestem 3 dpo, tak sądzę. Czas zatrzymał się w miejscu, a tak chciałabym jego przyspieszyć. Nie mogę o niczym innym myzlec, jak o tym czy w końcu się udało, czy znów czeka mnie kolejne rozczarowanie. Po ostatniej nieudanej próbie jestem jakoś na nie, aczkolwiek iskierke nadziei mam. Cały czas przeglądam forum i nawet zaczęłam czytać od początku, dołączyłam nie tak dawno. Wczoraj byłam na wizycie u endokrynolog i mam wyniki dobre.
Po owu to najgorszy czas... To czekanie,
doszukiwanie się objawów itp. Mi też się strasznie dłużyło. Głowę staram się zająć książka a i tak było ciężko nie myśleć.
 
Dziewczyny ja nie pamiętam kiedy mnie tak piersi bolały i kiedy tak urosly..
Rąk nie mogę podnieść tak mnie bolą..
Piękne, pełne aż nie możliwe..
 
Dziewczyny ja nie pamiętam kiedy mnie tak piersi bolały i kiedy tak urosly..
Rąk nie mogę podnieść tak mnie bolą..
Piękne, pełne aż nie możliwe..
Oby to było to! Ja też zauważyłam dzisiaj, że mam większe piersi, ale na penwo nie są jędrniejsze 😅 raczej przytyło mi się z 1kg i poszło w cycki 😎 dzisiaj 20dc 7dpo 😊
 
reklama
Do góry