reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Ja termin @ mam na tą sobote. Kusiło, bo dziś12dpo, ale czekam wytrwale[emoji1787][emoji23][emoji23] nie mam żadnych symptomów, nie mam co sobie doszukiwać[emoji38][emoji28][emoji28]
Hej. Jednak Was dziś nie pozarażam wirusami ciążowymi bo test z 1 krecha, ale spróbuję za 2 dni..
Także ja jeszcze czekam..
 
Ja chyba nie będę w ogóle sikać, żeby testów nie marnować. Dziś mam 30 dc (15 po domniemanej owu) i jakby przez najbliższe 5 dni @ nie przyszła to może wtedy siknę 🙈 Gdyby nie wykres temperatur to bym sobie ciąże wmawiała bo mam wiele objawów łącznie ze zgagą 😂
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i mam złe. OB, Crp, krew ogólnie nie za dobrze..
Ale w tym wszystkim TSH obniżyłam 1,77 i tu się cieszę..
 
Ja chyba nie będę w ogóle sikać, żeby testów nie marnować. Dziś mam 30 dc (15 po domniemanej owu) i jakby przez najbliższe 5 dni @ nie przyszła to może wtedy siknę [emoji85] Gdyby nie wykres temperatur to bym sobie ciąże wmawiała bo mam wiele objawów łącznie ze zgagą [emoji23]
Mozg naprawde potrafi platac figle [emoji854] u mnie tez rozne objawy pomimo tego, ze to 3dpo, haha [emoji1] w tym cyklu nie dam sie wkrecic w domysly [emoji13][emoji123]
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i mam złe. OB, Crp, krew ogólnie nie za dobrze..
Ale w tym wszystkim TSH obniżyłam 1,77 i tu się cieszę..
Ale jak nerka Cię bolała to może infekcja układu moczowego? Mocz też badałaś? Ja miałam przy ostatniej infekcji ogromny ból nerki, w moczu wyszły cuda wianki.
 
Mam pytanie, cykl mam totalnie rozregulowany, drugi po ciąży pozamacicznej. Wydłużył mi się do 34-35 dni. 11dc byłam na monitoringu po CLO, pęcherzyk 11mm. Lekarz powiedział że wszystko się przesunęło. Robię testy owu, wychodzą negatywne. Dziś 17 dc zaczął boleć mnie brzuch jak ma owu. Czy możliwe że mimo że testy nedatywne owu była/jest?
 
Mozg naprawde potrafi platac figle [emoji854] u mnie tez rozne objawy pomimo tego, ze to 3dpo, haha [emoji1] w tym cyklu nie dam sie wkrecic w domysly [emoji13][emoji123]
Miałyśmy podobnie owulacje ale widzę że w tabelce jesteś wcześniej na testowanie, jak będziesz się chwalić [emoji3498] to też spróbuję testować wcześniej a jak Ci się nie uda to nie będę testować wcale [emoji6], ale od razu mówię że liczę na tą pierwszą opcje [emoji16]
 
reklama
Do góry