reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Też byłam ciekawa na jakiej podstawie to stwierdził...niezbyt spotykana diagnoza. Bardzo mi przykro :( No ale nie jest to diagnoza przekreślająca, trzeba się po prostu dalej starać, może będzie dużo szczęścia w tej diagnozie :) A nikt nigdy nie zdiagnozował Ci tyłozgięcia macicy? Niektóre objawy mam podobne i taka diagnoza, no ale raczej każdy lekarz by to odrazu rozpoznał.
nie zauważyłam pytania o tyłozgięcie 🙂 macice mam w przodozgięciu. Generalnie endometrioza jest trudna w diagnozie bo żeby postawić ostateczna jest potrzebna laparoskopia. Ale jeśli po opisie objawów i badaniu palpacyjnym nikt nie zasugerował endometriozy u Ciebie to myślę że nie ma się co martwić 😉
 
U mnie na Premom coś poszło nie tak ...[emoji2960][emoji1787][emoji1787] Zrobiłam test owu, światlo w łazience kiepskie, dlatego najczęściej korzystam z lampy. Wróciłam z pracy, po 19 poszłam siknąć, odpaliłam premom aparat i wyszła wartość 1. Ciekawe jakim cudem, skoro 2kreski nie widać. Staram się nie prześwietlać testó lampą, by były czytelne[emoji2]. Zjadłam sobie plastry ananasa, morele i grejfruta na kolacje. Chwile poczułam takie kłucie w podbrzuszu[emoji848][emoji848] . Trochę zgłupiałam, bo miałam dyskomfort w 18dc (26.11) w pracy mnie bolały okolice jajników. Na drugi dzień nie czułam już nic. I teraz nie wiem kiedy i czy była owulacja[emoji3166][emoji2962]. Dziś 22dc i chwile mnie pokuło i teraz spokój.
Screenshot_20201130-201020_Premom.jpeg
 
U mnie na Premom coś poszło nie tak ...[emoji2960][emoji1787][emoji1787] Zrobiłam test owu, światlo w łazience kiepskie, dlatego najczęściej korzystam z lampy. Wróciłam z pracy, po 19 poszłam siknąć, odpaliłam premom aparat i wyszła wartość 1. Ciekawe jakim cudem, skoro 2kreski nie widać. Staram się nie prześwietlać testó lampą, by były czytelne[emoji2]. Zjadłam sobie plastry ananasa, morele i grejfruta na kolacje. Chwile poczułam takie kłucie w podbrzuszu[emoji848][emoji848] . Trochę zgłupiałam, bo miałam dyskomfort w 18dc (26.11) w pracy mnie bolały okolice jajników. Na drugi dzień nie czułam już nic. I teraz nie wiem kiedy i czy była owulacja[emoji3166][emoji2962]. Dziś 22dc i chwile mnie pokuło i teraz spokój. Zobacz załącznik 1208507
Ja już pisałam, że te aplikacje to można o kant d... ;)
U mnie co chwile innego dnia pokazywała pik a jak tak na trzeźwo na to patrzę porównując z pikami innych dziewczyn to te moje nawet obok piku nie leżały. Niestety to tylko aplikacja i chyba trzeba ufać własnym oczom :)
u Ciebie albo jeszcze przed owu albo był szybko pik nie do wychwycenia. Ile dni masz zazwyczaj cykle?
 
U mnie na Premom coś poszło nie tak ...[emoji2960][emoji1787][emoji1787] Zrobiłam test owu, światlo w łazience kiepskie, dlatego najczęściej korzystam z lampy. Wróciłam z pracy, po 19 poszłam siknąć, odpaliłam premom aparat i wyszła wartość 1. Ciekawe jakim cudem, skoro 2kreski nie widać. Staram się nie prześwietlać testó lampą, by były czytelne[emoji2]. Zjadłam sobie plastry ananasa, morele i grejfruta na kolacje. Chwile poczułam takie kłucie w podbrzuszu[emoji848][emoji848] . Trochę zgłupiałam, bo miałam dyskomfort w 18dc (26.11) w pracy mnie bolały okolice jajników. Na drugi dzień nie czułam już nic. I teraz nie wiem kiedy i czy była owulacja[emoji3166][emoji2962]. Dziś 22dc i chwile mnie pokuło i teraz spokój. Zobacz załącznik 1208507

Faktycznie dziwne to wszystko, nie mogę za bardzo pomóc, ja robię testy ale nie mam takich dziwnych sytuacji, zazwsze o czasie mam peak i objawy i wszystko do siebie pasuje, ja w 18dc już dawno jestem po owulacji...
 
U mnie na Premom coś poszło nie tak ...[emoji2960][emoji1787][emoji1787] Zrobiłam test owu, światlo w łazience kiepskie, dlatego najczęściej korzystam z lampy. Wróciłam z pracy, po 19 poszłam siknąć, odpaliłam premom aparat i wyszła wartość 1. Ciekawe jakim cudem, skoro 2kreski nie widać. Staram się nie prześwietlać testó lampą, by były czytelne[emoji2]. Zjadłam sobie plastry ananasa, morele i grejfruta na kolacje. Chwile poczułam takie kłucie w podbrzuszu[emoji848][emoji848] . Trochę zgłupiałam, bo miałam dyskomfort w 18dc (26.11) w pracy mnie bolały okolice jajników. Na drugi dzień nie czułam już nic. I teraz nie wiem kiedy i czy była owulacja[emoji3166][emoji2962]. Dziś 22dc i chwile mnie pokuło i teraz spokój. Zobacz załącznik 1208507
aplikacja to jedno ale ja wogole nie polecam tych testów mam je i zaczęłam robić te z domowego laboratorium i clearblue dla porównania. One są jakieś trefne. Ja swoje zamawiałam na allegro są w terminie itd ale są nie do przyjęcia. W zdjęciu porównanie dzisiejszego testu z tej samej próbki moczu góra to domowe lab. Dół te z allegro wydaje mi się że to te same po napisach.
 

Załączniki

  • b633e58d-127c-40e1-bf6a-404e7ba5de95.jpg
    b633e58d-127c-40e1-bf6a-404e7ba5de95.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 64
aplikacja to jedno ale ja wogole nie polecam tych testów mam je i zaczęłam robić te z domowego laboratorium i clearblue dla porównania. One są jakieś trefne. Ja swoje zamawiałam na allegro są w terminie itd ale są nie do przyjęcia. W zdjęciu porównanie dzisiejszego testu z tej samej próbki moczu góra to domowe lab. Dół te z allegro wydaje mi się że to te same po napisach.
A jedne i drugie mają taką samą czułość?
 
reklama
A jedne i drugie mają taką samą czułość?
nie dało mi to spać więc trochę pokonałam 😛 o ile testy z dom.lab. mają czułość min. 30 mIU/ml o tyle na stronie allegrowicza z której ja zamawiałam nie ma podanej na opakowaniu też nie. Na innej stronie gdzie ktoś sprzedaje testy w takich samych opakowaniach jest wzmianka o czułości 10 m IU/ml więc w teorii te z allegro powinny pokazywać wyraźniejsza kreskę a tak nie jest. Co mnie skłania do wniosku że coś z nimi nie tak że i domowe lab. jak i clearblue pokazały wzrost LH u mnie a tamten nie. Tyle z mojej analizy 😛
 
Do góry