reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Już mnie one zaczynają wkurzać delikatnie mówiąc. Zamówiłam je na allegro. Kurcze skusiła mnie cena. Mam ich jeszcze trochę. Na cykl grudniowy kupię chyba te z domowego laboratorium [emoji848][emoji848] Gdzie je można dostać? Takie wyraźne widzę są, a te cieniutkie no porażka. Używam je, bo szkoda wyrzucać, ale raczej trzeba zmienić firme.
Ja ostatnio zamowilam na allegro te z domowego laboratorium. W Rossmannie 5 sztuk za 24 zl, a w internecie 12 zl za 7 sztuk... [emoji849]
 
Moje cykle są 33dniowe[emoji38]. Siłą rzeczy musiala owu już być, zapewne jej nie utrafiłam złapać na teście[emoji2957]. Dziwny ten cykl, może mnie zaskoczy w grudniu[emoji2960][emoji2960]
Zawsze może akurat ten być np. 35-dniowy ;)
Jakbyśmy się nie starały i wszystkiego nie analizowały to nasze cykle wcale nie byłyby dziwne 😅
 
Dziewczyny a po jakim czasie od płodnego śluzu macie zazwyczaj peak a potem owu? Ja właśnie zauważyłam u siebie przezroczysty śluz, dosłownie książkowy śluz płodny i zastanawiam się czy dzisiaj jeszcze coś podziałać z mężem czy lepiej jutro bo obrałam metodę przytulanki co drugi dzień
 
Dziewczyny a po jakim czasie od płodnego śluzu macie zazwyczaj peak a potem owu? Ja właśnie zauważyłam u siebie przezroczysty śluz, dosłownie książkowy śluz płodny i zastanawiam się czy dzisiaj jeszcze coś podziałać z mężem czy lepiej jutro bo obrałam metodę przytulanki co drugi dzień
Podobno największe szanse zajścia w ciążę są dzień przed owu. Ze względu na czas jaki potrzebują plemniki żeby dojrzeć, dopłynąć itp 🤷‍♀️ i czytałam też, że według najnowszych badań komórka jajową gotowa do zapłodnienia jest jedynie przez ok 6h, dlatego łatwo przegapić ten moment w ciągu dnia/nocy 🤷‍♀️
 
Dziewczyny a po jakim czasie od płodnego śluzu macie zazwyczaj peak a potem owu? Ja właśnie zauważyłam u siebie przezroczysty śluz, dosłownie książkowy śluz płodny i zastanawiam się czy dzisiaj jeszcze coś podziałać z mężem czy lepiej jutro bo obrałam metodę przytulanki co drugi dzień
Mi płodny śluz zaczyna się szybko bo jakieś 4 dni przed peakiem a owu mam po ok 12h po peaku
 
Podobno największe szanse zajścia w ciążę są dzień przed owu. Ze względu na czas jaki potrzebują plemniki żeby dojrzeć, dopłynąć itp 🤷‍♀️ i czytałam też, że według najnowszych badań komórka jajową gotowa do zapłodnienia jest jedynie przez ok 6h, dlatego łatwo przegapić ten moment w ciągu dnia/nocy 🤷‍♀️
Też o tym czytałam! Boże, jak tu trafić... Jak Ci ludzie wpadają? Plemniki musza dojrzeć, wytrzymają trochę i giną. Komórka jajowa 6h... Weź i się wstrzel w to okienko!
 
reklama
Do góry