reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
A co z wiesiolkiem, mam go nadal brać, czy już skończyć?? Mega poprawił mi śluz w tym cyklu.. Jak nigdy mam tak długo rozciągliwy i przezroczysty. Zalewa mnie.. 🤦‍♀️
 
Jak jesteś po owu to przestań, jak nie masz pewności to jeszcze dziś wez6🙃
Okej. Wzięłam dziś rano, ale po testach myślę że owu będzie w ciągu 24h, więc wieczorem już nie biore i odstawiam.
Zaczyna mnie cmic lewy jajnik i podbrzusze mnie tak mocno pobolewa jakbym miała zaraz dostać 🐵.. Nigdy mnie w dniach około owulacyjnych tak nie bolało..
 
@lisa mialam identyczny we wtorek wieczorem i srode rano. Apka wyznaczyla mi pik na srode ale obsatwiam noc , w dzien juz bardzo cmil mnie brzuch jak nigdy noi wieczorem juz sluz mialam lepki i bialy. Pozniej juz bladly. Trzymam kciuki zeby fasolka sie zagniezdzila. [emoji178]
 
Właśnie dziewczyny zrobiłam i dziś jest jeszcze ciemniejszy.. Obie są takie same, tak mi się wydaje.. Więc wczorajszy nie był pikiem. Ale ten dzisiejszy nie wiem czy nie jest.. Wychodzi na to że rano mam większe stężenie LH..
Co myślicie o tym teście?? Pozytywny czy jeszcze nie.??
Zobacz załącznik 1206944
No ładnie ten test wygląda jak pozytyw 😁 a więc działaj kochana 💓 powodzenia i trzymam 🤞
A apka jak go oznaczyła?
 
U mnie dalej taka sytuacja 🙃
 

Załączniki

  • CB106451-F145-48B9-BAFF-F63362519445.jpeg
    CB106451-F145-48B9-BAFF-F63362519445.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry