reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić?

Ja rodziłam w Esculapie i polecam z całego serca! :) Opieka rewelacyjna!!! Dla matki jak i dzidziusia.
Poza tym dużym, raczej największym plusem jest znieczulenie.
Miałam rodzić naturalnie i z takimi zamiarami tam pojechałam niestety jednak po wielu godzinach, brak postępu porodu i cesarka. Ale jestem zadowolona, nawet szczęśliwa że skończyło się cc :).
Ale nikt tam do niczego nie namawia, to Ty rodzisz i Ty wybierasz.
Jest tam dużo cc z tego względu że robią je na życzenie, w zwykłych szpitalach tego nie ma.

Poza tym przyjmują do porodu od 37 tc i ani dnia krócej, i dobrze! Bo to poród przed wczesny i różne komplikację mogą być a oni nie mają super specjalnego sprzętu. Gdyby przyjęli wcześniej a coś by się stało to ich by brano za dupę..
Podstawowy sprzęt dla noworodków jednak mają, i nie zdarzyło się jeszcze żeby matka lub dziecko było przewożone do innego szpitala.
Jeśli masz jakieś pytania służę pomocą :)
 
reklama
gwiazdka akurat zdarzyło sie ,że przewozili matke z dzieckiem do wojewódzkiego(o tym przypadku mi wiadomo) a założę sie,ze było ich więcej. Oczywiście ,że plusem w esku jest znieczulenie(ale to chyba jedyny plus który mnie tam ciągnął)
 
To Tobie wiadomo. Skąd nie wnikam.
Ja wiem swoje ;-)


Poza tym, najlepiej wejść na forum Esca i tam szukać odpowiedzi na nurtujące pytania. Wypowiadają się dziewczyny które rodziły na dniach :).
 
Jak ma takie znajomości to czemu nie załatwił Ci żeby Cię przyjęli??
Przecież mówiłaś że jak tylko zaczniesz rodzić to masz dzwonić i wszyscy się zjadą i będą koło Ciebie skakać bo "po znajomościach" masz.

Sry, możesz się obrazić lub nie ale nie które Twoje wypowiedzi i wywyższanie się już mnie drażni :/
 
Chyba się zdecyduje na ten Eskulap ;) Ale jeszcze troche czasu mam.
A jak z mężem podczas porodu? może być na cały ten czas?
A co później lub na drugi dzień?
Wiecie może czy trzeba brać wszystko dla dziecka i dla siebie ?
 
Fiolka_130 mąż od początku porodu do samego końca jest z Tobą, i godzinę po :). Na drugi dzień są wyznaczone godziny odwiedzin od 10 do 11 i od 16 do 18.. Troszkę szkoda że mąż nie ma nieograniczonego klarnetu ale cóż takie mają zasady.
I na przed porodowej wizycie możesz sobie wziąć listę, co potrzebne dla położnicy i dzidziusia :tak:
 
dlatego własnie mnie nie przyjeli bo nie maja takiego sprzetu ,że jak by cos sie działo dziecku nie potrafili by pomoc ! z reszta dobrze wiesz bo ci juz o tym pisałam wiec nie wiem o co ci chodzi?


nie wywyzszam sie tylko mówie jak jest..... a widze,że Ciebie bawią takie dziecinne zaczepki...
ja kłócić sie nie będe... chcesz pisz co chcesz. Ja ttylko temu chciałam rodzic w esku bo znieczulenie mają i to jedyny plus według mnie co do znajomości to miała bym tam dobrze gdyby dziecko bylo donoszone...Bo owszem oni sobie radzą ale tylko wtedy jak nie ma komplikacji

gwiazdka co do Twoich zaczepek to sama zaczęłaś...widac dla Ciebie dobry powód żeby sie pokłócić .. chyba od dawna tego chcialas .. powodzenia
 
Szkoda że takie tylko godziny :|
mamy trochę do Bielska i swoje też będzie musiał dojechać .
A ile tam się przebywa jak wszystko gra ?
 
reklama
Do góry