reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Hej dziewczyny! No Aga nadrabiaj zaległości i czytaj lekturkę:-D. Odpoczełaś troszkę chociaż??:-D
U nas w tej chwili narazie nastepuje 'wirtualna" walka z gronkowcem zł. Własnie czytam o tym paskudztwie i chyba już wiem w czym problem i dlaczego Karolek praktycznie od urodzenia ma ciagłe problemy..:-( Ciężko go wyleczyć i usunąć z organizmu..jutro idziemy na wymaz, a zobaczymy co lekarka zaradzi..antybiotyki tylko oslabiają mikroflorę w jelitach i gronkowiec może chyba bardziej zaatakować , jedynie chyba autoszczepionka jest wyjściem..zobaczymy. Przy okazji dam sobie tez zrobić wymaz z gardla, czuję że mój mały złapał go odemnie:-(Trzymajcie kciuki. Jak coś będę wiedziala , dam znać!:angry:;-)
 
reklama
no odpoczęłam.
współczuję Ci z tym gronkowcem, a właściwie Karolkowi to straszne, no daj znać co i jak
ja jutro znowu wyjeżdżam ale mam nadzieje że tam będzie internet i będę na bierząco
 
Cześć dziewczyny:-)
Agag no witaj, ale widzę że znowu znikasz, odpoczywaj jak tylko masz okazję, a z tym jedzeniem u nas tak samo jak zje obiadek to dopiero je wieczorem, w międzyczasie deserek i dużo pije też herbatki.
Różyczka jak tylko coś będzie wiadomo to daj znać.
Nie uwierzycie, wczoraj Filipek się uśmiechną a u góry 3 ząbki, byłam w szoku, tak wypatrujemy a zauważyliśmy przypadkiem, szok:szok::szok::szok::szok:
Mamita coś w tym jest, ja jak Filipek zaczynał jeść zupki to jadł gerberka, potem gotowałam sama, raz zjadł ale więcej razy nie chciał:no: I znów daje gerberki choć bywa różnie, jak widzę że gerberki smakuja to znowu gotują, i tak na przemian.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem, na szczęście mam tu dostęp do netu.
Ja Malwie odstawiłam soki Hippa jej dawałam i apetyt moment wrócił. zawsze jadła tak ok 8,ok 12 obiadek, ok 16 mleko i ok 19 kaszka, a jak soki wprowadziłam to jeśc o 16 w ogóle nie chciała. Daje jej tylko herbatki Hippa różne smaki i nie ma problemu. Wczoraj o 16 zjadła 180ml mleka, w szoku byłam.
Ewka my na ząbki czekamy ake już widać żę dolne jedynki to obie naraz wyjdą, sparuje jej żelem i nie ma problemu. A co do obiadków, to zjada danie Gerbera z królika, cielęcine musiałam odstawić, bo nie wiem czy po tym nie nasiliło jej się azs. ale juz dobrze, dostałyśmy maść i jest wyraźna poprawa.
Różyczka a co u Ciebie? jak wyniki i jak Karolek. trzymaj się
 
Hej dziewczyny, weszlam dosłownie na minutkę: Karolek dostaje zastrzyki, prawdopodobnie caly organizm jest zainfekowany przez gronkowca:-(. Dziś jest biegunka, bylismy zaraz z rana u pani doktor, jutro badanie krwi, dużo ma pić wody-zalecenie..mleczko pije tylkow śladowych ilościach....spadl z wagi w ciągu tygodnia z 7300 na 7 kg..załamka ogólna. Trzymajcie kciuki dziewczyny za zdrowie mojego dziecka:sad:
 
Hej dziewczyny, weszlam dosłownie na minutkę: Karolek dostaje zastrzyki, prawdopodobnie caly organizm jest zainfekowany przez gronkowca:-(. Dziś jest biegunka, bylismy zaraz z rana u pani doktor, jutro badanie krwi, dużo ma pić wody-zalecenie..mleczko pije tylkow śladowych ilościach....spadl z wagi w ciągu tygodnia z 7300 na 7 kg..załamka ogólna. Trzymajcie kciuki dziewczyny za zdrowie mojego dziecka:sad:


O jery Różyczka to jasne że trzymamy kciuki i wszystko będzie dobrze:tak: innej opcji nie ma - informuj Nas
 
Hej dziewczyny, weszlam dosłownie na minutkę: Karolek dostaje zastrzyki, prawdopodobnie caly organizm jest zainfekowany przez gronkowca:-(. Dziś jest biegunka, bylismy zaraz z rana u pani doktor, jutro badanie krwi, dużo ma pić wody-zalecenie..mleczko pije tylkow śladowych ilościach....spadl z wagi w ciągu tygodnia z 7300 na 7 kg..załamka ogólna. Trzymajcie kciuki dziewczyny za zdrowie mojego dziecka:sad:
Różyczka mocno trzymamy kciuki, na pewno wszystko dobrze się skończy, trzymaj się.
 
Dziewczyny! Nastąpiła przed sekundą wielka chwila:-):-), mój synek u mojej mamy na rękach wypił mleczko zupelnie normalnie NIE ŚPIĄC!!!! Cud? A może zastrzyki na gronkowca dokonuja tej zmiany????? Mam sto pytań dziewczyny. Obiecałam Bogu dziś że jak mój synek zacznie normalnie pić mleczko, zrobię dobry gest i przeleję pieniążki na pomoc dla dzieci cięzko chorych....Jestem szczęśliwa!!:-):-)
 
Dziewczyny! Nastąpiła przed sekundą wielka chwila:-):-), mój synek u mojej mamy na rękach wypił mleczko zupelnie normalnie NIE ŚPIĄC!!!! Cud? A może zastrzyki na gronkowca dokonuja tej zmiany????? Mam sto pytań dziewczyny. Obiecałam Bogu dziś że jak mój synek zacznie normalnie pić mleczko, zrobię dobry gest i przeleję pieniążki na pomoc dla dzieci cięzko chorych....Jestem szczęśliwa!!:-):-)
Różyczka super, gratuluję, jeśli ten gronkowiec był winien, a teraz jest wyleczony i będzie jadł, to masz jasną sytuację, oby już tak spokojnie sobie jadł.
U nas Filipek je trzy razy dziennie plus deserek, i dwa razy w nocy ostatnio, rano mleko, potem obiadek popołudniu deserek i wieczorem mleko zagęszczone, i dużo pije herbatki. Teraz jeszcze zupki nie chce, ale jak się go zagada to jakoś zje, wygląda dobrze, wszyscy mówią że ma grubiutkie nóżki, chyba mu sprzyjają te posiłki nocne. Niedługo bilasn nie mogę się już doczekać.
 
reklama
Ewuś! To super że Filipek tak sobie zajada:) Wraz z nim rosnie jego apetyt widze ,a to dobrze!:-D
A u nas coraz lepiej, Karolek wreszcie da się nakarmić nie śpiąc- to nie wyobrażalna ulga dla nas.Wreszcie moge normalnie funkcjonowac haha, a nie najpierw usypianie, potem dłuugie karmienie i tak w kólko-koszmar...
Dietkę skończylismy, dziś już dostał marchewkę i powoli wszystko wraca do normy. Pani doktor nasza juz pozwoliła mi zrobić mu rosołek z marcheweczką i pietruszką, jutro go zrobię , zobaczymy czy mu zasmakuje:-)
 
Do góry