reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Karawiwina, śliczny brzuszek :-)

Ewelinka ja w poprzedniej ciaży tylko raz spuchłam tak że w 3 dni zarobiłam 3 kg. Na polu były straszne upały a ja dużo chodziłam. Jak zobaczyłam co się podziało przez kilka dni nie wyszłam z domu, dużo piłam i pomogło, podobno jedzenie ryżu pomaga (ale tu może woda zleci ale pupa urośnie :-)). Porozmawiaj z ginekologiem bo jak się dużo wody zatrzymuje to niczemu nie służy.

Martuska ja zobaczę jak u mnie będzie teraz bo w poprzedniej ciąży waga zatrzymała mi się w 24 tygodniu i potem już ani drgnęła. Jakby teraz było podobnie nie obraziłabym się :-)
 
reklama
Nikitka - a u mnie w poprzedniej ciązy dopiero w 6.miesiącu waga zaczęła wzrastać, i tak co miesiąc bylo plus 1 i dobrnelam tylko do 3.... to byly dobre wagowe czasy.... ale w sumie nie dziwię się, bo nie mialam całą ciążę apetytu i zmuszalam się, by cokolwiek zjeść, potem leżalam prawie 4 miesiące plackiem i nie w glowie mi jedzenie bylo....
za to teraz z synusiem jem sporo...

kurde, ja nie pomogę w sprawie puchnięcia, to mnie to omineło wtedy, oby i w tej ciązy się mi to nie przytrafiło
 
na bb.jpg chwalę się i ja:-D
 

Załączniki

  • na bb.jpg
    na bb.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 124
śliczne fotki dziewczyny! macie piękne brzuszki!

Ja w poprzedniej ciąży przestałam tyć około 30 tc (teraz też bym tak mogła ;-)) ale spuchnięta byłam strasznie. Dobrze, że mam babcię ze sporą nadwagą to choć jej buty wciskałam na nogi i kurtkę zimową, bo tak to nie wiem jakbym chodziła :-( teraz też sie boję puchnięcia tym bardziej, ze końcówka ciąży przypada na środek lata :-(a to może być róznie. Moja ginka też się tego obawia no i żeby mi ciśnienie nie skoczyło
 
Ewaelinka pewnie, ze pytałam. mam pić bardzo dużo wody mineralnej niegazowanej, minimum 2 litry dziennie, a mi woda niegazowana śmierdzi i te 2 li oczywiście wypijam, ale z wielkim bólem, a jak przyjdą upały to kazała jeszcze więcej i to już nie wiem jak zrobię :-( no i trzymać dietę mam cukrzycowych, mimo, że póki co cukrzycy nie stwierdzono
 
reklama
Sylwia -no faktycznie roznica jest :-)

Gawit-hmm niegazowana ,ciezko bedzie ;-/ ,ale musze sie postarac bo nie chce podobnej przygody przechodzic
 
Do góry