reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

To i ja wreszcie wrzucam zdjecia. Przy części z Was poczułam sie bardzo ciężarna :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 87
  • image.jpg
    image.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 91
  • image.jpg
    image.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Co do wagi to u mnie +7kg, wliczając stracone 3kg w pierwszym trymestrze.

Nikitka - nie zakładaj, ze przytyjesz 7kg, bo to poniżej jakiejkolwiek normy; chyba, ze startujesz z bardzo wysokim BMI. Oczywiście sa dziewczyny, których taka uroda, ale celowe działanie by tak było nie bedzie dobre ani dla Ciebie, ani dla dziecka.
Nie ma co tyc pod 20kg, ale to tez nie czas na restrykcyjne diety.
I każda ciaza waży mniej wiecej tyle samo czyli ok 5-7 kg. Sama ciaza nie moze ważyć 15 kg:
Dziecko ok 3-4kg, lozysko ok 1kg, wody do max 2litrow.
Te kobiety, które spadają na wadze tak duzo zaraz po porodzie poprostu szynko tracą wode, która ich organizm gromadził.
Pózniej zmniejsza sie macica, to tez troche spada, dalsze tracenie wody i stopniowo tłuszczu.

(Nie edytuje, bo przy zdjęciach to powyżej możliwości mojego telefonu)
 
reklama
Jejku jakie wy macie śliczne piłeczki :-). Przyznam że i mnie zaczyna wybrzuszać ale po mnie nie widać typowej ciąży tylko jakbym po prostu miała mięsień piwny :-) bo mi brzuch mniej idzie aż tak do przodu a pod żebrami już zaczyna się uwypuklać. Nie lubię tego etapu i wtedy z lekka zazdrością patrzę na te wszystkie brzuszki piłeczki :-).

No dobra to wrzucam 21t3d

21t3d.jpg
 

Załączniki

  • 21t3d.jpg
    21t3d.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 75
Do góry