reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

i na wesoło :) do tej pory widok mi przesłaniały tylko piersi :) widać również dowody zbrodni:) no nie na warzywach tak obie przybieramy :):)
 

Załączniki

  • 1403002446179.jpg
    1403002446179.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Dziewczyny brzuszki prześliczne i każdy inny i każdy piękny :tak:
A ja mam propozycję (jeśli uważacie, że do dooopy nie pogniewam się;-)) Może byśmy ustaliły sobie jakiś dzień ciąży np. równy 36 tydzień i każda z nas wrzuciłaby fotkę z tego dnia lub koło tego dnia? Jak myslicie?
 
Brzuchy super i co jeden to inny, nadal sie nie mogé nadziwi jak wy to robicie, ze tak szczuplutko wygladacie :tak:

Monia pomysł mi się podoba, nie wiem za to jak reszta. U mnie zwyczajowo zdjęcie robi się np co wtorek, jak jade z małą na tańce a później idę na spacer na plażę. W domu nie mam jakoś głowy do tego a i że remont to normalne miejsce ciężko znaleźć, tak więc wychodzi zawsze dany tydzien i 2 dzień.

Dziś się mierzyłam 113cm, w większość tuniczek, bluzeczek, koszuleczek już się nie mieszcze..
To my, nie śmiać się, bo raziło po oczach :-D

33t2d


IMG_20140617_163327.jpgIMG_20140617_163222.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20140617_163327.jpg
    IMG_20140617_163327.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 119
  • IMG_20140617_163222.jpg
    IMG_20140617_163222.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 118
Lilith twój brzuszek to jak doklejony wygląda,bo ty taka drobna jesteś,że aż mam wrażenie,że cię brzuch wygnie i przeważy zaraz i upadniesz.
 
Ale piękne wszystkie brzuszki!!!!
Pomysł z dniem ciąży - fajny. Jestem za 36 skończonym tyg.

Lilith, odniosę się na bieżąco - chudzinka straszna jesteś, a piłeczka wygląda jakby przeklejona z innej kobitki:) Cudnie!
 
Kochane, Ja tam chuda nie jestem ;-) do tego spuchnieta ale Bardzo milo uslyszec cos Milego Bo nikt inny nie komplementuje, Tak wiec dziekuje. Bardzo to mile :-)
Zrobie na dniach bez bluzki brzusio, moze lepiej bedzie Widac.
 
LILITH - super te zdjęcia, dołączam do zachwytow, bardzo fajne proporcje masz i taki wybrzuszony ten brzuszek jak u mnie :)

Fajny pomysł z tym zdjęciem z tego samego dnia. 36tc jest super!

Ale do tego przydałby sie nam chyba oddzielny wątek, tylko z tymi zdjęciami, bo na tym zaginą w tłumie zanim każda wrzuci fotkę i nie bedzie takiej radości z porównywania.
 
reklama
Brzuszki cudne!!

LILITH wygladasz cudnie :-)

Dobry pomysł z tym zdjeciem z danego tygodnia :tak: tylko trzeba szybko podjac decyzje jaki to ma byc skonczony tydzien bo my z KATUSHKA zaraz konczymy 35 wiec zeby nie przegapic ;-)
Mozna zrobic osobno temat i najlepiej bez komentarzy aby te foty sie nie zgubily! Wiec dajcie znac :-)
 
Do góry