reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Caltha mega super fotki :) Kocham twojego kota :)
Madison piękny brzuszek super koszulka i Ty taka drobna i zwiewna :)
 
Izis rewelacja:) kg raz dwa same znikną;)
Magda niezły domek;)
Majula Twój raczej z tych mniejszych...
Monia całkiem symetrycznie; )
Magda37 super, że się chwalisz;)
Fiufiu konkretny domek:)
Asiołek ślicznie wyglądasz:*
Caltha masz kompana do leżakowania;)
Madison bombowo;) Piłka idealna;)
 
Caltha super ten kociak! A nie jest Ci ciężko jak się tak kładzie czy on tak niewiele waży? Ja swoim nie pozwalam, leżą pod pachą lub z głową na, za cholere nie mogłabym oddychać..

Madioson, rośnie Ci ten brzusio pięknie, kształt widzę zachowany, kulasiek słodki :-D
 
koniec 34 tygodnia
 

Załączniki

  • 34t.1.jpg
    34t.1.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 78
reklama
W imieniu swoim u brzuszka bardzo dziękuje za uznanie :)

Kaspian
- poszłam w eco trendy i mani pedi było japońskie :)

Asiolek - to koszula mojego M, za mała na niego, za ambitnie kiedys kupił. Na mnie tez juz ledwo ledwo, wiec dostałam jeszcze 2 większe, ale na długo nie starcza, M nie ma brzuszka.
Za to jak sie mozna elegancko poczuć choć przez chwile ;)

Martuska - my to z dwoch biegunow z tymi brzuszkami :) Ty masz elegancki brzuszek, ja plebejski ;)
Niesamowite, ze to 34tc. Szczesciara z Ciebie! Ja sie bede cieszyła jak tak bede wyglądać po miesiącu od porodu.
 
Do góry