reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
MAGDA to pomysł dziewczyn ;-)

To podsumowujac..
Robimy oddzielny temat Bez komentarzy, w ktorym każda z nas robi zdjecie brzuszka w skończonym 36tc (lub 35tc) mozna pod zdjeciem dopisac ile cm jest w pepku :-) i ewentualnie waga na +
Tylko zdecydujcie ktory tydzien :-)

EDIT: widze, że wiekszosc chce 36tc to niech tak bedzie :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez jestem za oddzielnym wątkiem , bo wtedy fajniej bedzie porównywać. A kiedy ciaza jest donoszona formalnie? W 37 tak? Ale skończonym czy zaczętym? Więc może jednak ten 37 zaczęty, albo 36 skończony, choć wyjdzie na to samo:)

Lilith... Brzuchol masz mega ciążowy. Pięknie sie na niego patrzy, ale nic dziwnego , że masz tyle dolegliwości. Oby już za wiele nie urósł;)
 
Ostatnia edycja:
Ale super brzuchy! Lilith ty to masz chyba duzego chłopaka w brzuszku? Nie pamietam juz ile ważył ostatnio? Ale ladnie wygladasz! Takie romantyczne fotki z morska falą...:-)
Fajny pomysl z watkiem i brzuchami w 36tc. Zmobilizuje sie przynajmniej. U mnie to jeszcze 4 tygodnie.
 
Jeszcze raz pieknie dziekuje, mile to :-)
Angie, on normalna wage ma, Stala na 50 centylu. Tydzien temu 2100 prawie. W porownaniu z Jud mam maly brzuch a ona prawie 3 tyg. Po terminie 3600 miala, wiec to chyba bez znaczenia.
Do 36t jeszcze mi sporo zostalo. Rozumiem, ze uznajemy ten 36 skonczony?
 
reklama
Ja rozumiem, ze 36t0d.

Jesli, TFU, TFU, TFU, któraś postanowi rozsypac sie wczesniej niech wrzuci fote z ostatnich dni ciazy z info z kiedy to :)
 
Do góry