reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

reklama
Karolinka jak na blizniakow to nie masz duzego brzuszka..ale to tez zalezy jak sa ulozone. Ladny okraglutki:)
własnie tez mi sie wydawalo... ze nie ejst zawilek ktos mi tylko powiedzial ze jest spory... no ale nic

karolinkare aż trudno uwierzyć, że tam się mieszczą bliźniaki. Ładnie wyglądasz/wyglądacie. :-)
dziekujemy :))

Karolinkare piekny brzusio 2 maluszków....aż sie rozmarzyłam....:tak:
dziekuje :))

Mi też się podoba twój brzunio - całkiem mały jak na dwóch lokatorów ;)))
oj pewnie ejszcze sporo urosnie :))

karolinkare...uroczy brzusio:))
dziekuje :))

karolinka moj brzuszek wiekszy jest od twojego :) ale i tak mniejszy niz sobie wyobrazalam :)
Kasiu mozliwe bo ja wedlug wieku ciazy mam 16tc i6dni wiec moze dlatego a moze dlatego ze masz dwoch chlopcow i wieksi od moich szkrabkow :)).... no nic na koniec sie okaze....
 
ja 004.jpg

A to w końcu i ja zdobyłam się na odwagę.
 
JOLAMI śliczny brzunio a biust jaki imponujący!!!

KAROLINKARE jaki malusi brzuszek jak na dwóch lokatorów ,nie ważne rozmiary oby dzieci zdrowo rosły.
 
reklama
no teraz to prawdziwa galeria nam się zaczyna :)
brzuszki jak malowane, agamati ty to masz taki jak ja w 1 ciąży do porodu miałam ;)
 
Do góry