reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

a ja na początku miałam ładną piłeczkę a teraz jakoś mi się trochę na poki rozłożył :-( Coś czuję że to dziewczyna będzie. Co do pępka to mi wychodzi ale tylko po obiedzie jak mój brzuszek jest pełny hihihi
magi rzeczywiście zgrabne brzusio ale mnie bardziej zainteresowała komoda przed którą stoisz... fajna ;-)
 
reklama
a to ja z dwoma skarbami :):-)
 

Załączniki

  • DSC03014.jpg
    DSC03014.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 82
  • DSC03010.jpg
    DSC03010.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 75
Dziekuje jeszcze raz dziewczyny ;)
Karolinare brzunio cudaszek!!! Wyobrazałam sobie Ciebie jako brunetke, a tu bląndi ;))
 
Ostatnia edycja:
ojej jak się staraliśmy o pierwsze dziecko i nie mogłam zajść w ciąże, to zazdrościłam mamą w ciąży takich pięknych brzuszków, jakie teraz my mamy:):)MY czasem narzekamy na ich wygląd, ale z zewnątrz kobieta w ciąży to zawsze miodzio:):):)
 
reklama
Karolinkare fajny ten twój brzusio:) I taki okrąglutki:) No ale przecież dwójeczka łobuziaków tam mieszka. Fajnie będą mieli, sama mam siostrę bliźniaczkę, i to prawie identyczną.
A Twoje Skarby są dwu, czy jednojajowe?
 
Do góry