reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

Taka Ja śliczny brzuszek mój troszkę mniejszy ale maleństwo też już ostro szaleje cudowne uczucie chociaż w nocy nie daje zasnąć jak zacznie wariować
 
reklama
To odważę się i ja (brunetka) na pokazanie brzuszka swojego i przyjaciółki (blondynka), która jest w ciąży równe 4 tyg. więcej IMG_3016..jpg
 
Ja rowniez pochwale sie swoim 4 miesiecznym brzuszkiem :):) Nareszcie zaczal rosnac hehe ;):-)
 

Załączniki

  • kiki.jpg
    kiki.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 54
Ojoj, jaki słodziutki malutki :-) Widać już troszeczkę, ale jestes szczuplutka i pewnie jeszcze długo będziesz mogła chodzić w zwyczajnych ciuszkach- fajnie tak :-)
Agatka26, już widac -widać ! Jak u mnie, spodnie zapinam już na recepturki, w luźnych tunikach jeszcze można się zaczajnikować, ale ciasna bluzeczek jak u Ciebie , to widac że hej :-) To miłe mieć juz taki słodki brzusio :-)
 
Ostatnia edycja:
No ja tez sie ciesze, ze jeszcze tak bardzo nie widac :):) A z ubraniami nie bedzie problemu pewnie az do lipca:happy:

gizela79 masz cudny brzuszek :) I widac ze mamusia szczesliwa :-)
 
reklama
Jutro i ja dodam swoje brzunio po miesiacu od ostatniego zdiecia. Mój juz zaczął rosnać ładnie, z dnia na dzień coraz wiekszy.
 
Do góry