reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

reklama
a co tam..skoro brzusio rosnie to sie chwale hehe:)
Wow jak dla mnie to już spory masz brzuszek ja takiego doczekam sie za 2 miesiące pewnie :zawstydzona/y:

A co do kształtów brzucha i płci u mnie sprawdziło się 2 razy...jak był syn miałam wąski i wysunięty do przodu brzuszeka a z córką poszło mi na biodra i miałam taki płaski szeroki brzuch....teraz brzucha wcale ale biodra mam szersze....bedzie kobita:-D:-D:-D
 
Ale się brzusków naoglądałam, musiałam nadrobić zaległości;-);-);-)Bomba:tak::tak::tak:Piekne macie dziewczynki brzusia:tak::tak::tak:już porządnie widać, że stan odmienny:-D:-D:-D:-Dśliczności:tak::tak:
Małpko droga jak miło Cię odnaleźć na tym wąŧku:tak::tak::tak::tak:ale z marudzeniem z tuszczykiem musi Ci przejść na razie;-);-)ja też po Jacku nie doszłam do siebie, a jednak pokażę brzusio;-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie089..jpg
    Zdjęcie089..jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 77
  • IMG_6666..JPG
    IMG_6666..JPG
    20,5 KB · Wyświetleń: 69
A ja mam jakies problemy z dodawaniem zdjęć..nawet avataru nie moge ustawić:no::no:

 
Ostatnia edycja:
reklama
:tak:SDC11592..jpg
Udało się:) Brzusio całkiem pokaźny jak widać:) Dzidzia tak dziś dawała czadu, ze aż mi podskakiwał:laugh2::laugh2: Pozdrawiam Was wszystkie i wasze brzuszki:-)
 
Do góry