reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

Angel mój jak na mnie tez sztywno , rozgląda sie i super a jak go na pionowo wezmę to cię kiwa jak pies z churchil'a ;-) Hihi
Alex wogole jak bulldog ostatnio ... Fafluni ze jazda - zeby Ida wszytko do dzioba wciska ;)
 
reklama
Angel – Dorianek przesłodziak, zwłaszcza w tej niebieskiej czapce
Perelandra – przyjaciel śliczny, ale synek ładniejszy
Pinula – Jaś uroczy, zwłaszcza pierwsze foto cudne
 
Perelandra faktycznie ;-) przystojne nasze chłopaki ;-)
A tak wogole uwielbiam ciuchy z Next'a ;-)
 
Marcowe faceciki są nie dość, że przystojne to jeszcze eleganciki jak się patrzy :-D
Uwielbiam Aga Twojego Alexa! Alez on juz cudnie intersuje sie tym co ma w łapkach! Mój narazie trzyma sobie wiekszosc czasu tertę ( a, że musi ja jednak wiekszosc czasu miec pod broda bo to ulewajdło na potęgę to czemu nie :-D ) ;))

Gdzie kupujesz takie zabawki?? Ja jeszcze nie intersowalam sie zabawkami :zawstydzona/y: Ale gdzie nie rzucilam okiem to wcale fajne nie byly zeby do raczki latwo zlapac, potem do buzki ew brac..jakies takie "pelum molelum"
 
reklama
Do góry