reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków :)

za to moj K. ostatnio mnie zagial. wrocil z pracy i oznajmil mi wieczorem, ze rano przytulil sie do brzuszka jak spalam i czul jak dzidzia sie ruszala:-)
troche bylam zazdrosna:-) ale minelo i nadeszlo wzruszenie az mi lzy pociekly(bo to pierwsza ciaza, byla niechciana,tragiczna decyzja padla;-( ale sie zmienilo i juz jest jak najbardziej chciany bobas)

Nasza Wojtaszek też był malo chciany i przypadkowy ale za to teraz kochyny synuś:p

PolaNegri: brzychol cudowny!!
 
reklama
No to proszę się nie obijać, tylko robić zdjęcia i dawać je tutaj!

Wczoraj poszłam na basen z przyjaciółmi i kolega stwierdził, że już chyba powinnam zacząć nosić ogrodniczki :) Tak mu się jakoś strój ciążowy kojarzy z ogrodniczkami :-)

A propos, propozycja dla dziewczyn z Warszawy: w parku Szczęśliwickim na Ochocie jest nowy basen odkryty, otwarty w sierpniu ubiegłego roku. Mieszkam o 3 kroki, ale jakoś dopiero wczoraj dotarłam. Przy niedzieli sporo ludzi było, ale można się popluskać w całkiem czystej wodzie, teren fajnie zagospodarowany i zadbany. Jak macie czas i jak pogoda dopisze to pewnie w tygodniu jest luz. Wstęp: 15 PLN/os. za cały dzień. Dzieci zdaje się 8 PLN.... Naprawdę polecam!
 
to się bardzo cieszę że macie takie spore brzuszki.. bo ja już myślałam że ze mną coś nie tak :p tez mam taki spory brzuchol :) a jestem w 15 tyg.


 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry