reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

ja zanioslam zwolnienie do kadrowej i byl znaczek B zazczony to ze jestem w ciazy ale kazala mi isc po zaswiadczenie ze jestem w ciazy i wtedy dopiero m i100% beda placic
 
reklama
No właśnie chyba nie do końca wbrew... Bo jak się jest na L4 z powodu choroby, to nie płacą 100% pensji, tylko mniej. A w wypadku ciąży właśnie przysługuje 100% wynagrodzenia, więc może dlatego chcą zaświadczenie o ciąży?
 
No właśnie chyba nie do końca wbrew... Bo jak się jest na L4 z powodu choroby, to nie płacą 100% pensji, tylko mniej. A w wypadku ciąży właśnie przysługuje 100% wynagrodzenia, więc może dlatego chcą zaświadczenie o ciąży?

ale na L4 jest zapisane ze to z powodu ciazy... B tak wiec nie powinni zadac jeszcze zaswiadczen... wlasnie pytalam mamy a ona jest kadrowa:p
 
dziewczynki brzuszki tutaj prosze pokazywac!
chce zobaczyc jak tam sie u was pozmienialo i jak uroslo:-)
u mnie chyba juz troche bardziej widac niz ostatnio bo moj krzysztof wczoraj powiedzial ze juz powoli zaczna mi miejsca ustepowac w autobusie haha:-)
 
a oto mój brzusio bez:-)
 
reklama
Do góry