reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
Cześć Lidka!
Można by powiedzieć kopę lat, Kochana! Juz myślałam, że zanikłaś (tak jak ja). Co u was słychać? Jak chłopaki-łobuziaki?:happy:
Powiem Ci, że GiW wyrosły dosłownie i w przenośni... Ubranka juz muszą mieć na 98!!! Masakra! Są jednymi z młodszych i z największych dzieciaków w grupie. :szok:

Pozdrawiam!:tak:
 
Cześć Lidka!
Można by powiedzieć kopę lat, Kochana! Juz myślałam, że zanikłaś (tak jak ja). Co u was słychać? Jak chłopaki-łobuziaki?:happy:
Powiem Ci, że GiW wyrosły dosłownie i w przenośni... Ubranka juz muszą mieć na 98!!! Masakra! Są jednymi z młodszych i z największych dzieciaków w grupie. :szok:

Pozdrawiam!:tak:


justyś odpisałam Ci na pw:tak:
 
cudne Wasze pociechy :)
moje choc blizniaki to wygladaja jak od roznych rodzicow :-D , sa calkowicie rozne i z wygladu i charakterku i plci :-D
Niedawno ich rodzilam a tu juz zaczely 9 miesiac ...


w kolejnosci Piotrus i Iza :)
 
moje choc blizniaki to wygladaja jak od roznych rodzicow :-D , sa calkowicie rozne i z wygladu i charakterku i plci :-D
Niedawno ich rodzilam a tu juz zaczely 9 miesiac ...


w kolejnosci Piotrus i Iza :)




Slodziaki naprawde i jakie juz duze

moje to dopiero wygladaja jak od roznych rodzicow
uwielbiaja sobie nawzajem smoczki wyciagac z buzi
 

Załączniki

  • picasabackground-1.jpg
    picasabackground-1.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 168
Alex , ale slodziaki :-) fatycznie niepodobne do siebie
moje tez se smoki z dziobkow wyciagaja , czapki nawzajem sciagaja , za fraki ciagna ...usmiac sie mozna
 
reklama
Do góry