reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

kasiona a ja pamiętam jak w brzuszku siedzieli. Śliczności! Jakie wesołki, pasowaliby do moich córek z tymi uśmiechami!!
desert rose piękne masz modeleczki, ślicznie ubrane, pewnie wszyscy się za wami oglądają! Czy czapeczki zamawialaś u Joli z BB?
onna ja tu widzę dwa śliczne aniołki, a napisy na bluzeczkach świetne! Ja też lubię moim kupować bluzeczki z napisami. Jakiś czas temu w pepco kupiłam z napisem "My daddy knows a lot but my mummy knows everything":-p
 
reklama
Kasiona chlopcy cudowni, skad to znam -ataki na krzesla to najlepsza zabawa, najlepiej we dwojke ;)
Desert dziewczynki jak modelki - a tobie bardzo ladnie wychodza zdjecia. Jakiego aparatu uzywasz?
Yen, twoje panny to juz nie niemowlaczki i pieknie pozuja, super! A co do bluzek z tymi napisami, to ja tez takie chce :)
Onna slodziutkie panny :)
 
Boze jakie slodziaki z tych Waszych maluszkow! jedne slodsze od drugich!:)
Yen dziewczynki naprawde coraz powazniejsze:) no i wloski rzeczywiscie dlugie juz. Cudne sa. Pokaz nowe fryzurki:)

A ja sie pochwale moimi słodziakami kochanymi:)
MAJA

JULCIA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry