reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki naszych pociech ;)

Witaj Olis mi to się wydaje ze są różni ale na tym zdjęciu faktycznie bardzo podobni .zresztą nawet lekarze mowili ze czas pokaze jak podrosną dla mnie najwazniejsze że są:)
 
reklama
Izulka - chłopaki podobni że szok

Yenifer - ale dziewczynki już duże, super śmieszki

Jedynka - super chłopaki

Tola dziewczynki jak się patrzy



ticker.php
 
Izulka dwa małe przystojniaki!przeeeee cudne bobasy!
no i jak Ty ładnie wyglądasz! sama radość patrzeć na Was!
 
Oprócz dwóch małych gargameli mam jszcze księżniczkę :) ma juz 7 lat julka DSCN9897.jpg
 

Załączniki

  • DSCN9897.jpg
    DSCN9897.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 76
Yenefer oni chyba jedak są dwujajowi jak znajdę chwile wrzuce inne zdjecia. na tym jednym zdjeciu jakims cudem wyszlo tak ze sa bardzo podobni
 
yen ale zeby, my ciagle cezkamy
tola ale dziewuchy
iziulka identyczni są, i siotrez si
moz-screenshot-1.png
ę kojec przydał
a to my, darek ma już długie wlosy, mysle o obcięciu
05691e73b2.jpg
 
reklama
Yenefer więc z Julką było tak że nie mogła sie doczekać juz chłopców . Kiedy chłopcy sie urodzili przemycili ją do szpitala zeby mogła choć na chwilę sie z nimi zobaczyc bo wpuszczali dzieci dopiero od 8 lat , a Jula za kilka dni miala jechac na oboz.
Nie wiedzieć czemu upodobała sobie Maciusia moze dlatego ze sama wybrala jedno imię . Jak ich zobaczyla poplakala sie ze szczecia. Jak wrocila z obozu to Mateusz byl bardzo niespokojny i jula płakala razem z nim zapytana dlaczego płaczesz ? Odpowiadala ze boji sie ze coś mu jest .
Bardzo kocha swoich braci i dzielnie mi pomaga . Oczywiście mielismy chwile zazdrości ale nie o nich samych tylko o rzeczy ktoie oni dostaja np od znajomych i musialo byc po równo
jak chłopcy dostali po dwie rzeczy ona tez musiala chociazby gumę i czekolade ale równo to równo
Nie bylo jeszcze takiej sytuacji w ktorej powiedzialaby ze po co ma braci czy coś w tym stylu
Rano to ją musze gonić od nich bo jak wychodzi do szkoly to chce ich zobaczyc i ucalowac a chlopaki spią
 
Do góry