reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki naszych pociech ;)

gastone widzę że synek zakochany w siostrzyczkach! Ale stroisz te swoje dzieciaki matka:-) Pięknie razem wyglądają!!!

oj tak,j sie strasznie balam co to bedzie jak dziewczynki sie urodza, bo Max jest naszym oczkiem w glowie.Ale milo sie rozczarowalam.Nigdy do tej pory nie bylo przejawow zazdrosci.Kocha je straasznie.Caluje,sciska ,ciagle mowi do nich,podaje pieluszki,pomaga karmic.Kochany,przecudowny chlopczyk.Azgo czsem odganiam bo mam wrazenie ze z tej milosci je podusi.W koncu laczy ich nie tylko milosc rodzenstwa a tez magiczna liczba 5 czyli 5 sierpnia bo cala moja trojca jest z jednego dnia ;-)
 
reklama
Dawno tu nie zagladalam a tu dzieci tak Wam dziewczyny porosły..Jenefer jak zwykle Twoje dziewczynki mnie rozczulaja-słodzizny.Wszystkie dzieciaczki sa sliczne.Bliznieta to cudny widok.Moje synusie wygladaja teraz tak:
DSC_3234.jpgDSC_3343.jpgDSC_3303.jpg
pencil.png
 
jedynka-super ujecia,ale sie boksuja fajnie!! :) i fajne te body paseczkowe.
olis-śliczne one sa i jakie oczyska maja duże!
gastone-duze te pannice juz,prawie jak brat:)
neszka-ale okruszki przecudne.
justella-fajne te chłopaki Twoje.to ty na zdjeciu?ale chłopcy maja śliczna mamusie!

2hz5xmr.jpg
 
Ostatnia edycja:
Justella ale słodkie jest to zdjęcie z Toba i Chłopakami :)
Ayla super zdjęcia... ślicznie w czapeczkach :) i siostra chyba zakochana w braciszkach? przynajmniej po zdjęciu tak wyglada :)
 
Dziewczyny Wasze niemowlaczki sa poprostu boooskie..:-)))
Nie moge sie napatrzec a jak tak sie wpatruje to az mi sie znowu chce takiego maluszka w ramionach trzymac...:tak::tak::tak:

ayla...przepiekny ten kolaż..:tak::tak:

Justella...cudni chlopcy....:-)a Ty jaka mlodziutka!! Bo to chyba Ty na zdjeciu?:sorry2::tak:

moniora...alez cudna rodzinka...My tez mamy robione takie sesje u fotografa...swietna pamiatka...:tak:

gastone... cudne pucelaski malutkie...:tak::tak::tak:..tylko schrupac je..
Super ze braciszek taki zakochany..:tak:
No i az niewiarygodne ze masz cala trojeczke urodzona tego samego dnia i miesiaca..


Moje to juz pannice przy Waszych okruszkach...:-)

DSC01950.jpgDSC01964.jpgDSC02153.jpg

DSC01840.jpg
 
Matko Dziewczyny! Jakie te dzieciaczki wszystkie piękne.
Gastone - ostatnie zdjęcie - cudowności - moje małe tak wygladały jakiś czas temu :)
Ayla - piękności - czapy super!

W ogóle nic dodać nic ująć!
 
no nie ale fajoskie zdjęcia powstawiałyście!

justella masz boskich chłopaków, a ty w ogóle przy nich kwitniesz!
ayla zdjęcia piękne!!! Jak ty im robisz takie cudowne foty???
jola dziewczynki są rewelacyjne! Widać że bardzo wesołe i pogodne, ja już się nie mogę doczekać aż moje takie będą:-)
 
Dziewczyny nie dam rady każdej z osobna...Powiem tylko że jestem dumna, że jestem w takim gronie mam bliźniaków takich pięknych podwójnych małych radości :)
 
Justella ale urosli chlopcy!!! a mamusia jak kitnie super. ale widze ze troszke sie roznia chlopcy co? ahh przystojniaki

Jola fajne corcie takie juz duze. urocze

Ayla Ty masz zawsze swietne foteczki a chlopaki to modele zawsze sliczne minki i super w czapkach wygladaja

a ze wszystkie dzieciaki sa cudowne to chyba nie musze pisac. BLIZNIAKI GORA!!!

a to kawalerka mojaIMG20110124_005.jpgIMG20110110_002.jpg
 
reklama
Do góry