reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
_MG_5800_kopia.jpgPozdrowienia od dwumiesięcznych skarbów i ich rodziców!

_MG_5564_kopia.jpg
 
yenefer...czas zleci szybko..ja wlasnie na odwrot chcialbaym zachowac jak najdluzej te chwile kiedy one sa male...:sorry2::sorry2:

jedynka..nooo prawdziwa kawalerka...:tak:..jacy oni juz duzi..:tak:

gastone..tak male sa dwujajowe..:-) Dziekuje za mile slowa..:tak:

moni...wooow jaka sesyjka...:-)) Boskie maluszki..
 
Monia ale sliczne zdjecia a Nelcia i Florek bardzo podobni do siebie :)

u mnie by taka sesja nie przeszła bo rzadko sa takie chwile zeby oboje byl tak spokojne zeby mozna bylo z nimi takie cuda wyczyniac
 
Monia ale sliczne zdjecia a Nelcia i Florek bardzo podobni do siebie :)

u mnie by taka sesja nie przeszła bo rzadko sa takie chwile zeby oboje byl tak spokojne zeby mozna bylo z nimi takie cuda wyczyniac
Bo tak najczesciej bywA..Widzisz ja mam studio i profesjonaliste w domu ale nie udalo mi sid do tej pory zdjec takich zrobic.. Zazwyczaj albo wrzask,albo jedna spala druga nie,a jak juz byly ukladne to znow tatusia nie bylo..ech..
 
reklama
Do góry