reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

SDC13278.jpgSDC13370.jpg A to moje smerfetki Majka i Justynka.











 
Ostatnia edycja:
reklama
olis jakie duże już te twoje perełki i jakie podobne :)) Ale szybko nam te dzieci rosną...

neszka zawsze wzruszają mnie takie malutkie dzidzie. Fajne mają włoski na głowie. Moje też były takie czupurki

moniora wow! Ja nie wiedziałam że ty masz taką dużą rodzinkę! Ale masz fajne te starsze córy, o bliźniakach nie wspomnę! A zdjęcie cudne i szczerze ich zazdroszczę;-)
 
Kurcze dziewczny mialam kazde zdjecia oceniac ale tyle nawstawialyscie ze brak mi slow.Same cudowne dzieci,jak zawsze.
Lenna tylko do ciebie personalnie sie odniose.Twoj Hania wyglada troszke jak moja ihih Nawet pokazalam zdjecie mojemu J i pytam ja ta dziewczynka ma na imie? A on odrazu:Hania hihh
P1050647 [800x600].jpgP1050642 [800x600].jpgP1050640 [800x600].jpgP1050628 [800x600].jpgP1050637 [800x600].jpgP1050630 [800x600].jpg
 
Neszka- o boziu jakie kochane kruszynki:):-)

Moniora- ale fajna wesoła gromadka:):tak:

Gastone a co to za czerwone kapturki??? A w środku pasiasta pszczółka:) Super...:-)
 
Moniora bardzo ładna sesyjka :)
Olis dziewczynki jak zawsze ślicznie sie prezentuja :)
Neszka ale kruszynki, az mi sie moje przypomniały jak wygadały niedługo po urodzeniu...
Gastone - urocze "hello Kitty" :D
 
reklama
Do góry