reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

aga brzuch sam w sobie fajna sprawa, tylko kręgoslup boli... a tak to nie jest źle... no i to drugie Maleństwo strasznie ruchliwe jest... na tym moim brzuchu to już teraz potrafi takie góry wypychac, że z Ala to ja przed samym porodem czasem tylko takie miewałam...chyba jakieś temperamentne dziecko mi sie trafiło...
 
reklama
dzień dobry :-):-)


Maranko
- wszystkie trzy wyglądacie wspaniale!!! Ala jest bombowa!!!
a Ciebie z takim brzuszkiem już chyba kiedyś widziałam ;-);-);-);-)


pragnę przypomnieć siebie i Hankę:-):-) dziś był pierwszy wyjazd nowymi saneczkami...
 

Załączniki

  • male sanki1.jpg
    male sanki1.jpg
    50,7 KB · Wyświetleń: 74
  • tajniakos agentos.jpg
    tajniakos agentos.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 91
Super na sankach! Mila jeszcze nigdy nie jezdziła :p a śniegu u nas wczoraj jeszcze było tyle - co kot napłakał. Sanki by się nie zdały. Ale za to dzisiaj.... BIAŁO :) Ale sanek jeszcze nie mamy. Zaraz lece z moją mamą kupić - niby na Mikołajki, ale wykorzystamy je już dzisiaj. Znając życie, to od 6 grudnia do stycznia nie będzie więcej śniegu :p
 
Alunia cudna
Jurand i tak byl mega przystojniak ale teraz robi sie jeszcze przystojniejszy Adoptuje rowniez!
Haneczka jakie gogle , Gabrys tez nie ma sanek musze zakupic
Maranka jaki brzuch duzy :laugh2: rzeczywiscie ja mialam taki duzzzoo pozniej
 
reklama
mój Krzyś ulubiony :tak:
i Hanusiek fajniutki:-D

Maran-atha świetny brzucho masz! no i córcię śliczną!!!

i moje bąki (a folia bąbelkowa rządzi!!!)
 

Załączniki

  • DSC03879.jpg
    DSC03879.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC03865.jpg
    DSC03865.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 82
  • DSC03794.jpg
    DSC03794.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC03881.jpg
    DSC03881.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 80
  • DSC03877.jpg
    DSC03877.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 75
Do góry