reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki i filmiki

ale Wam zazdroszczę mamuśki SUPERRRRRR
haha :) poczekaj, bo możesz być naszą następną ofiarą ;-):-D

Uwaga. teraz ja trochę zdjęć powrzucam :) Trochę - dużo :p
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 65
  • 8.jpg
    8.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 68
  • 1.jpg
    1.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 69
  • 7.jpg
    7.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 74
  • 3.jpg
    3.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 72
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 73
  • 5.jpg
    5.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 72
  • 6.jpg
    6.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 69
reklama
mary - u nas za to zrobienie fryzury graniczy z cudem. Niecierpi tego, ucieka, drze się itp. Ale jak ją wezmę siłą - to już ładnie nosi :)
 

Załączniki

  • P1050928.jpg
    P1050928.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 63
  • P1050925.jpg
    P1050925.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 64
  • 16.jpg
    16.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 71
  • 11.jpg
    11.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 66
  • 14.jpg
    14.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 62
  • 13.jpg
    13.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 68
  • 12.jpg
    12.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 69
  • 9.jpg
    9.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 68
  • 10.jpg
    10.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 73
  • 15.jpg
    15.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 57
Ależ Wam zazdroszczę tych spotkań!!!Dzieciaki cudowne... Co się stało Mili koło oka? Jakoś przeoczyłam:( Jurand rzeczywiście przystojnieje w zastraszającym tempie, ma strasznie oryginalną i hipnotyzującą urodę:) A Hanka ma takie włosy że chcę wiedzieć jakiego szamponu używa,chyba jest wysoka jak na swój wiek, prawda?
 
maranka, śmiej się... nie mamy planów na sylwka więc poczekaj, aż tylko weźmiemy Twoje zaproszenie na poważnie ;-):-D i zwali Wam się całe BB na chatę :p
aga - o ta fotę Ci chodzi? :)
antar - walnęła się chyba o szafkę i rozwaliła łuk brwiowy, zamiast szycia miała plasterki ściągające...
 

Załączniki

  • ł
    ł
    21,6 KB · Wyświetleń: 97
dziewczyny dobre te Wasze dzieciaki :) a Wy tak upubliczniacie ich amory ;) ;-)

ja na sylwka też planów nie mam, mąż na bank bedzie w pracy wiec ja sama z Alą...
 
Ardzesh biedna Milka, wiem po Zosi że to bardzo boli i krwawi ale za o blizna ładnie się chowa:)
Aga no ja chętnie ale trochę daleko. Jak któraś będzie w Wawie to mój dom stoi dla każdej otworem:)
My też na sylwka żadnychplanów. Nie mamy komu zostawić Zosi, więc pewnie spędzimy w domu, a wśród znajomych mamy mało dzieciatych:(
 
reklama
ardesch teraz to już komplet :DDDD
antar w Wawie byłam aż raz w życiu i to całkiem nie dawno. Może kiedyś, a raczej na pewno kiedyś się pojawię, ale to Jurand musi podrosnąć, bo ja chcę troszkę pozwiedzać.
 
Do góry