reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

Hej dziewczynki dawno nas tu nie bylo wrzucam gadke Gabrysia , nie zwracajcie uwagi na moje glupie wybuchy smiechu podczas filmiku , wiadomo wyczyny bobasa najbardziej smiesza mame czasem tylko ja :-D
[video=youtube;zq8r51emeDg]http://www.youtube.com/watch?v=zq8r51emeDg[/video]
 
reklama
Wercia pocałuj zabkę w łapkę:-D:-D:-D świetne
Aga J jaki zadowolony, a okularki to tak tylko do zdjęcia czy chodzi w nich? ja się zastanawiałm dla H ale jak dałam mu moje żeby zobaczyć co zrobi to zdejmował:sorry2:...ps my te z z gołym brzuchem jak gorąco, a bez czapki to w cieniu.:-)
Ana:-D:-D:-D
 
czasem ponosi je długo czasem zaraz ściąga. Chodzi w nich najczęściej jak sam chce je założyć. Co do czapki to jak pali słońce to też mózg Jurandowi się smaży w czapce, ale jak późne popołudnie lub nie ma skwaru okrutnego to mu nie zakładam.
 
To my pokażemy jak Wercia ostatnio tworzyła swoje wielkie dzieło u dziadków P1070168.jpgP1070169.jpgP1070175.jpg
Uśmiech nr 1P1070133.jpg
Uśmiech nr 2P1070181.jpg
Pozdrowienia dla koleżanek i kolegów oraz kochanych cioteczek :-DP1070184.jpg
 
reklama
Do góry