reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzikie harce w brzuszku czyli o ruchach naszych maluchow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a w ogóle to mój mały ma nową zabawę - moje żebra :crazy: wczoraj zaczął i ciąlge z prawej strony wkłada nogi pod żebra, kurde nic przyjemnego

Już to kiedys napisałam - poczekajmy aż nasze dzieci zaczną ćwiczyc swoja celnośc kopniakami 'do pepka'. Do podobno boli jak cholera. ;)
 
reklama
hej:)
jestem w 27 tygodniu ciąży,mój maluszek kopie jak szalony,ale czasem mam okropne bóle brzucha czy wy też tak macie??mieszkam w anglii,chodze do położnej i ona stwierdziła że wszystko jest oki,ale ja czytałam że mogą to być skurcze przedporodowe:-( pomóżcie:-)
 
Ostatnia edycja:
Heh - moja latorośl właśnie ćwiczenie "cel do pępka" dziś na pilatesie wykonała:-)

Ale bardzo delikatnie ;) Akurat leżałam na piłce, brzuchol mi wylazł spod bluzki i nagle patrze pyk! pępol do góry! ale śmiesznie:-) to wyglądało
 
Moja celuje - rzut w żebro :)

a dzisiaj miała ewidentną czkawkę :)
 
Moja dzidzia wczoraj miała dzień czkawkowo - fikołkowy :-D Może sportowiec wyrośnie? - ale na pewno nie za mamą ;-) Zauważyłam już kilka razy, że jak kilka dni jest spokojniejsza, to w kolejne nadrabia zaległości :-D:rofl2: Coraz bardziej zaczyna też reagować kopniakami na głos tatusia :laugh2:
 
Moja dzidzia wczoraj miała dzień czkawkowo - fikołkowy :-D Może sportowiec wyrośnie? - ale na pewno nie za mamą ;-) Zauważyłam już kilka razy, że jak kilka dni jest spokojniejsza, to w kolejne nadrabia zaległości :-D:rofl2: Coraz bardziej zaczyna też reagować kopniakami na głos tatusia :laugh2:
Mój synuś wręcz przeciwnie....rusza się bryka a jak tylko mówie mojemu P. "daj ręke bo kopie" i ją kładzie to mały zamiera....nie wiem czy to już respekt przed tatą czy co :-):-D
 
Witam, jestem w 30 tygodniu ciąży i muszę przyznać że te ruchy są niesamowite. Zaczęłam odczuwać je w 15 tc, ledwo zauważalne i raz na kilka dni... Lekarz twierdzi że to córeczka będzie, wiec moja Malutka upodobała sobie mój pęcherz - naprawdę nic przyjemnego. Ale to nic. Uwielbiam czuć jak dzidzia rusza się, zwłaszcza jak się wierci. Niesamowite jest gdy położyć rękę na brzuszku. Czasami ma się wrażenie jakby Olcia miała wyjść przez brzuch. No gdy tatuś kładzie rękę na brzuchu wszystko momentalnie ustaje. Dziś rano dzidzia siedziała mi pod żebrami i się przewracała. Leżałam na boku i wyglądało to tak jakby mały kosmita mi się tam wiercił. A to nasza Żabka...
 
Witam, jestem w 30 tygodniu ciąży i muszę przyznać że te ruchy są niesamowite. Zaczęłam odczuwać je w 15 tc, ledwo zauważalne i raz na kilka dni... Lekarz twierdzi że to córeczka będzie, wiec moja Malutka upodobała sobie mój pęcherz - naprawdę nic przyjemnego. Ale to nic. Uwielbiam czuć jak dzidzia rusza się, zwłaszcza jak się wierci. Niesamowite jest gdy położyć rękę na brzuszku. Czasami ma się wrażenie jakby Olcia miała wyjść przez brzuch. No gdy tatuś kładzie rękę na brzuchu wszystko momentalnie ustaje. Dziś rano dzidzia siedziała mi pod żebrami i się przewracała. Leżałam na boku i wyglądało to tak jakby mały kosmita mi się tam wiercił. A to nasza Żabka...
Moja Wiercioszka dzisiaj była aktywna cały dzień, to prawda Ola że to wspaniałe uczucie jak dzieciątko się pięknie rusza!!!
U mnie jest podobnie jak mój mąż przyłoży rekę to mała przestaje się ruszać:-D
 
Mój Antoś nie ma żadnego respektu przed nikim... tata został juz wiele razy skopany, siostrzyczka też...
a od paru dni wierci sie tak że juz nie mam pojęcia jak jest ułożony bo kopie po calutkim brzuchu... jakieś fale sztormowe przechodzą od boku do boku:-D
 
reklama
mój młody podobnie jak Alutki, nikogo się nie boi, jak ktoś przychodzi i głośno mówi to mały"udziela" się swoimi kopniakami:-)
pewnie niedługo nie będzie już tak się wiercił, bo mu miejsca zabraknie :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry