reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Można nawet użyć cewnika dziecięcego najmniejszego rozmiaru, tutaj w szpitalu mój lekarz wziął na zabieg cewnik nelatona gruby i twierdził, że go nie mógł założyć. On nie przeprowadza operacji onkologicznych i pewnie nie wie jakie są możliwości,nie na też specjalizacji onkologicznej.
 
reklama
@LadyCaro od czwartku tamtego tygodnia jestem w domu, brałam jeszcze antybiotyk przez 5 dni. Ogólnie z tego co mówił lekarz to on dostał się do jamy macicy przebił tkankę bliznową i kanał jest częściowo udrożniony.Mam obserwować się przy następnej miesiączce a jeśli coś będzie nie tak to mam się już zgłosić do lekarza, który przeprowadzał moją operację ( mój lekarz dzwonił do niego i go uprzedził ) sam stwierdził, że tam mają większe możliwości,bo on wie co robił i jak. Są różne możliwości radzenia sobie z tym np. można na 2 tygodnie założyć do szyjki macicy cewnik foleya są różne rozmiary. Ogólnie po wyjściu ze szpitala leciało ze mnie i ta zaległa ciemna krew też,ja tylko nam nadzieję, że nie będę musiała już jeździć,ale wiem, że są możliwości a usunięcie macicy to ostateczność.
Boże kochana. Bardzo dużo przchodzisz. Przytulam Cie mocno. Wszystkie jesteśmy z Tobą
 
Dramat. U mnie nadgodziny w tygodniu są bardzo, bardzo rzadko ale jak już są to do odbioru natychmiast, nawet następnego dnia, natomiast nadgodziny weekendowe mamy płatne 200%.
Pracownicy zwykli tez maja nadgodziny płatne jak jest potrzeba ale ja jestem na stanowisku „menadżerskim” wiec liczy się zrobione zadanie a za nadgodziny nikt nie zapłaci 😂😂
 
reklama
Do góry