reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

ja mam ten Graco, który Ci podałam w linku, mój synuś ma teraz prawie 7 lat i dalej w nim jeździ i jeszcze długo pojeździ
biggrin.gif
a potem wyciąga się oparcie i nadal masz podkładkę pod tyłek dla Juniora
biggrin.gif
jak za tą cenę to ten Graco jest rewelacyjny i fajnie trzyma głowę jak się Młodemu przyśnie w aucie - a zdarza mu się czasami. Więc może zrób podobnie jak ja z zakupem fotelika to będziesz miała 2 i nie zniszczone bo za oba zapłaciłam coś koło 250-300zł. A ten przejściowy z nosidła do tego Graco to miałam krótko bo Adek szybko z niego wyrósł i było mu ciasno. Ale spełnił swoją rolę jak Adek zaczął siedzieć.

ma-mi ja polecam /jako sprawdzone na moim synku/ po foteliku nosidełku kup coś takiego

4B 4BABY ALTO 2010 FOTELIK 9-18KG NOWY F SPANIA (1668773243) - Aukcje internetowe Allegro


a potem za np. 3 lata jak już z tego będzie wyrastał to najlepiej taki

GRACO JUNIOR MAXI FOTELIK SAMOCHODOWY + 5 GRATISÓW (1657014213) - Aukcje internetowe Allegro


będzie miał 2 i nie zniszczą się na pewno i Piotrusiowi będzie wygodnie bo będzie miał foteliki odpowiednie dla jego wzrostu i wagi.

co o leków z DOZ.pl to ja odbieram sobie w Bielawie koło Astry ale w Dzierżonowie na Skałkach też jest apteka DOZ i tam też odbierzesz, wykaz aptek jest na doz.pl Przed zamówieniem załatw sobie kartę zniżkową dla Mamy i Maleństwa i drugą na punkty - tam na doz. pl masz je wyszczególnione, przyślą Ci je do domu. Na doz.pl faktycznie się opłaca, ja już robiłam chyba z 7 razy zamówienie.
 
reklama
Dzięki wielkie KLEMENTYNA :-)
Okazuje się, że dzieci bardzo długo jeżdżą w fotelikach więc warto się zastanowić i kupić coś dobrego. Podoba mi się ten fotelik do 18 kg 4 BABY, który polecasz- pomyślę nad nim :) A ten Graco wydaje mi się być taki twardy i sztywny ale pewnie o to chodzi tylko ja mam manie i rozpieszczałabym synusia na poduchach ;) Prawdę mówiąc zastanawiałam się nad fotelikiem CYBEX bo ma bardzo dobre noty w różnych testach zderzeniowych tylko trochę mnie cena hamuje ;) Zobaczymy - może becikowe przeznaczę właśnie na fotelik samochodowy i krzesełko do karmienia.
Na doz.pl wczoraj wypełniłam ankiety na te karty dla mamy i na punkty więc poczekam jeszcze trochę z zamówieniem. I sprawdziłam- w Bielawie można w 2 aptekach odbierac leki - właśnie przy astrze i na wolności :)

Idę się za coś wziąc- pranie, sprzątanie bo Piotruś wreszcie zasnął po ciężkiej nocy (kolka!!!) Oczy na zapałki i do pracy!! :-)
 
:-) ma-mi mój Synu w Graco jeździ już chyba 3 lata i nie narzeka :-) a wygodnicki jest raczej. Ja zadowolona jestem naprawdę z tego fotelika.
Apteka a Wolności nie bardzo chce nabijać punkty z doz.pl i nie mają programu na zniżki dla Mamy i Maleństwa, generalnie kręcą nosem na to doz.pl bo i tak apteka ta jest dość tania, ostatnio płakali że oni nic z tego nie mają i takie tam - tą aptekę mam najbliżej a jednak śmigam koło Astry bo tam odbieram bez problemu. to apteka patronacka doz.pl.
Oj, kolki znam - współczuję. Mieliśmy miesiąc wyjęty z życiorysu, potem przyplątała się biegunka po herbatkach na kolkę...

ma-mi powiedz mi, czy jak urodziłaś w Świdnicy w Latawcu to zaszczepili Ci synka pytając o zgodę czy nie pytali nawet? Pytam, bo ja chcę szczepić dopiero po 6 miesiącu, żeby nie zaburzać systemu immunologicznego i innymi szczepionkami niż te refundowane i nie na wszystko co jest w karcie szczepień. A jeśli nie pytają o zgodę to muszę to zgłosić jeszcze przed porodem, jak będę w pełni świadoma :-)
 
Ostatnia edycja:
Dobrze, że piszesz o tej aptece na Wolności - będę się wystrzegać ;)

Synek był szczepiony w szpitalu - nawet nie wiem kiedy więc nic nie mówią i nie pytają. Zgłoś wcześniej (jak nie zapomnisz) ;-)

Muszę się na chwilkę położyć bo zaraz głową walnę w monitor ... Piotruś zasnął więc może i mi się uda.
 
nie zapomnę na pewno, nawet w domu przygotuję odpowiednie oświadczenie w razie czego, na szczęście nie ma już przymusu szczepień i można przesunąć ich termin lub wybrać szczepionki z mniejszą zawartością rtęci i aluminium lub poszukać takich, które nie mają ich w ogóle, niestety refundowane szczepionki to najgorsze świństwo a już te 5w1 lub tego typu ....brrrrr.
 
coś tu cisza u nas ostatnio - widać że wakacje :) a ja w te upały staram się z domu nie wychodzić więc na BB siedzę ;-)
co do szczepień to się nie wypowiadam bo zdania nie mam.
co do zakupów na doz.pl to też już 2 razy korzystałam z tego, szkoda tylko że moje witaminki nie są w promocji dla mam :(
 
ja mam remont w domku i czasu brak :szok: teraz troszkę przysiadłam odsapnąć, dzisiaj nawet okno myłam - trochę się bałam bo różne są opinie na temat mycia okien w ciąży że niby się nie powinno, zwłaszcza że ja już w 7 miesiącu, ale powolutku dałam radę :)
kasiadz - a jakie witaminki bierzesz, że nie ma ich na promocji w doz?
 
a ja wczoraj pomyłam wszystkie okna - czyli aż 3:-D i opierdziel dostałam od mamy i teściowej, że ciąża to nie czas na takie porządki:-(
a co do tabletek to biotę Pharmaton Matruelle
klementyna a ty siedzisz czasami na wątku październikowym, bo termin chyba też na październik masz?
 
Ostatnia edycja:
kasiadz - ja biorę te same witaminki i kupuję je na doz za 38 zł /jest zniżka na kartę dla Mamy i Maleństwa/, śmiało możesz tam zamawiać chyba że kupujesz gdzies jeszcze taniej - ja taniej nie znalazłam.

a ja się udzielam tylko tutaj, termin mam na wrzesień :-)
 
reklama
tak? to nie wiedziałam że jest zniżka. Myślałam że zniżka jest tylko na asortyment z katalogu dla mamy i maleństwa, czy też na produkty przy których na doz.pl jest znaczek dla mamy i maleństwa, a przy tym nie ma.
 
Do góry