reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

kasiadz - faktycznie nie ma, a w tamtym miesiącu na 100% znaczek był bo miałam na to zniżkę...widocznie te rabaty się zmieniają dla poszczególnych witamin :szok: . A za ile kupujesz Pharmaton Matruelle??
 
reklama
hej dziewczyny!
Jestem w drugim miesiącu ciąży:) To moja pierwsza ciąża . Mam do Was pytanie: Co myślicie o porodzie w szpitalu w Dzierżoniowie? Bo z waszych postów wynika ,że większość wybiera Świdnicę. Pozdrawiam ;)
 
cześć kruwka19

ja za porodówkę w Dzierżoniowie podziękuję - rodziłam tam pierwsze dziecko i więcej tam nie wracam, zresztą byłam teraz u lekarza, który pracuje na dzierżoniowskiej porodówce /moja lekarka na urlopie/ i jeśli już sam lekarz twierdzi, że lepiej udać się do Świdnicy lub Wałbrzycha to można sobie wnioski wyciągnąć jak jest w Dzierżoniowie. Niby wszędzie boli tak samo :-) ale w razie czego u nas dziecko nie otrzyma należytej opieki lekarskiej i wtedy pakują w karetkę i do Świdnicy lub Wałbrzycha wiozą. W Dzierżonowie tak przeciągali poród mojego syna, że urodził się w stanie średnio ciężkim bez funkcji oddechowej, z 3 pkt Apgar bo zamiast zrobić mi szybko cesarkę to kombinowali jak tylko mogli a było już długo po terminie i nie było na co czekać. Dobrze, że bezdech nie trwał długo i wszystko z nim w porządku bo mogło być bardzo źle - wiadomo czy grozi długie niedotlenienie.
 
Ostatnia edycja:
kasiadz - faktycznie nie ma, a w tamtym miesiącu na 100% znaczek był bo miałam na to zniżkę...widocznie te rabaty się zmieniają dla poszczególnych witamin :szok: . A za ile kupujesz Pharmaton Matruelle??

na doz. kupiłam za 41zł chyba, a jak kupowałam normalnie w aptece to płaciłam 52zł.

kruwka ja o rodzeniu w Dzierżoniowie nie słyszałam dobrego słowa, więc będzę rodziła w Świdnicy lub Wałbrzychu. Nawet jak leżałam w Świdnicy na patologii to złych rzeczy się nasłuchałam, i jak poroniłam to lekarz kazał mi jechać do Świdnicy a nie do Dzierżoniowa

a co do lekarzy z Dzierżoniowa to się nie wypowiadam bo ich nie znam - w Dzierżoniowie mieszkam od 3 lat i początkowo chodziłam do Kanu z Bielawy, ale po tym jak potraktował moją pierwszą ciążę, mnie po poronieniu i początek drugiej ciąży przeniosłam się do Wróbla ze Świdnicy bo dużo dobrych opinii o nim słyszałam no i sprzęt ma dobry.
 
reklama
Do góry