reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Zdroweczka moje Panie, zdroweczka!
Czosnek w ruch! Choroby A kysz!

Ja też już przywdzewam swoje kopytka i od tygodnia śpię w ocieplanych skarpetkach. Kurtki jesienne ocieplane też w ruch. Jeszcze muszę kurczę zamek wszyć do płaszcza.
Dziś po lekarzu prosto powędrowałam po kurtki zimowe chłopakom, bo czuję, że za okolo 3 tygodnie się przydadzą. Antos w lutym kończy rok i dla niego wzięłam kombinezon, bo i tak przez zimę nie będzie jeszcze śmigał.
 
reklama
A my jesteśmy jeszcze w lesie jeśli chodzi o jesienno zimowe ciuch. Te z poprzedniego sezonu są już małe a matka nie ma jak iść do sklepu. I mamy raptem 2 bluzy na krzyż i 2pary spodni które pasują. Dobrze że kupiłam wiosna duża kurtki takie cienkie to są akurat na teraz. A wiosna były użyte 2 razy. Na szczęście wczoraj po wizycie u audiolog udało się zajrzeć do paru sklepów i kupiłam dziewczynkom kamaszki. To nie będą już biegać w pantofelkach[emoji1]. A u nas wizyta w piaskownicy póki co codziennie obowiązkowa...
 
Dziewczyny głowy go góry!!! W weekend ma być ponad 20 stopni! Łącze się z Wami w bólu też nie cierpię zimy i jesieni, po prostu nie znoszę.. tylko wiosna i lato ;) miłego dnia!
 
W Lidlu podobno będą czy są już zimowe ciuszki dobrej jakości i nie drogie.

U nas stopni 5 teraz.

@Heda A jak po wizycie u audiologa? W we wtorek byliśmy. Słuch i reszta też ok. My mamy audiologa tylko 2 w powiecie i czeka się ho ho!
 
U nas termometr podobnie wskazuje...może tragedii nie będzie. Po południu musze wyjść z domu, bo dziś czeka mnie wizyta u fizjoterapeuty z tym nieszczęsnym rozstępem brzucha.
 
Jesteś zadowolona z tej metody? My jeszcze nie stosujemy poza prezerwatywa, bo karmie cycuchem ale jeszcze trochę i zamykam mleczarnie na początku roku.
 
W Lidlu podobno będą czy są już zimowe ciuszki dobrej jakości i nie drogie.

U nas stopni 5 teraz.

@Heda A jak po wizycie u audiologa? W we wtorek byliśmy. Słuch i reszta też ok. My mamy audiologa tylko 2 w powiecie i czeka się ho ho!
My na ta wizytę czekaliśmy od 21marca. To już nasza 3 i ostatnia. Wszystko jest ok.
Wiem że w Lidlu miały być jakieś daj e ciuszki tylko nie mam kiedy tam iść.
 
Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolona bo do tej pory stosowalismy naturalne metody lat 13 z przerwami na dzieci i kp. Wtedy były prezerwatywy, ktorych oboje nie znosimy. Teraz już mi się nie chce, nie mam pojęcia czy zdecydujemy się na dziecko a jakos się wypalilam ostatnio. Po prostu chcę mieć dobry seks bez barier ale i bez hormonów i atakowania swojego ciała . Tak więc uznałam, że czas na "damską prezerwatywę". Mam doświadczenie w zakładaniu kubeczka menstuacyjnego więc myślę, że dam radę. Koleżanki chwalą i działa bo dzieci nie mają.

My na wizytę od lipca czekaliśmy. Córka się też męczyła tam bo ma/miała niedosluch.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry